تاریخ انتشار: ۰۹:۰۴ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 10
کد خبر: ۹۱۹۱
علیرضا که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی در سال های اخیر بوده پس از بستن قرارداد بالای خود با تیم برایتون انگلیس و حضور در هفت هشت دیدار ابتدایی، دچار مصدومیت شد و به همین دلیل یک ماه اخیر را در حال مداوای پای آسیب دیده گذراند.

در تصویر زیر علیرضا جهانبخش را می بینیم که با احتیاط مشغول زدن ضربه سر در یکی از تمرینات تیم ملی است. علیرضا که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی در سال های اخیر بوده پس از بستن قرارداد بالای خود با تیم برایتون انگلیس و حضور در هفت هشت دیدار ابتدایی، دچار مصدومیت شد و به همین دلیل یک ماه اخیر را در حال مداوای پای آسیب دیده گذراند. 


جهانبخش که از دو هفته پیش به اردوی تیم ملی اضافه شد زیر نظر مربیان به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت تا اینکه در روز گذشته برای اولین بار در تمرین تیم ملی، به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. اتفاقی که نشان داد علیرضا یک بار دیگر تمرینات گروهی‌اش را آغاز کرده تا در تورنمنتی دیگر باز هم بدرخشد و او برای این کار می داند حداقل در روزهای پیش رو باید دقیقا به مانند همین حساسیتی که در زدن ضربه سر در آیتم تنیس فوتبال داشت باقی آیتم های تمرینی را با احتیاط به انجام برساند تا در جام ملت ها باز هم بتواند به عنوان یکی از ستاره های بی چون  چرای رقابت ها بدرخشد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی