تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 17
کد خبر: ۹۲۵۸
سارقان دیگر به سرقت به عنوان یک شغل تکراری نگاه نمی‌کنند و سعی بر این دارند که با نهایت خلاقیت آن را به یک کار سرگرم کننده برای خود تبدیل کنند.

به گزارش تلنگر؛ وقتی که به طور قاطع با دزدان برخورد نشود. آنها این کار را با سبک‌هایی متفاوت انجام می‌دهند.

 این روزها ماجرای سرقت خودروها، داستانی است که تنها منحصر به خودروهایی خاص یا حتی خودروهای داخلی نمی‌شود. سارقان دیگر به سرقت به عنوان یک شغل تکراری نگاه نمی‌کنند و سعی بر این دارند که با نهایت خلاقیت آن را به یک کار سرگرم کننده برای خود تبدیل کنند. آنها سعی می‌کنند با ابتکاراتیT افراد را تحت تاثیر قرار دهند.

این بار ترفند جدیدی توسط سارقان طراحی شده که به گونه‌ای تعجب‌آور عاملی برای سرقت خودرو می‌شود. این نوع سرقت ماشین معمولاً در پارکینگ‌های خلوت رخ می‌دهد و بسیار ساده است.

دزد، یک بطری پلاستیکی را بین تایر و گلگیر می‌گذارد، و زمانی که  صاحب ماشین قصد حرکت خودرو را دارد، با صدای بلند و وحشتناکی روبرو می‌شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، راننده معمولاً از ماشین خارج شده تا بررسی کند که چه اتفاقی افتاده و این لحظه‌ای است که سرقت انجام می‌شود، چون رانندگان به ندرت خودرو را خاموش می‌کنند و کلیدها و اشیاء باارزش در خودرویی است که مورد حمله سرقت قرار می‌گیرد.

جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+عکس

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی