تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 02
کد خبر: ۹۵۷۳
به مردم توصیه می‌کنیم در صورتی که از وسایل نقلیه عمومی نظیر مترو، اتوبوس و... استفاده می‌کنند هوشیار باشند و مراقب افرادی که معمولاً با طعنه زدن، چسبیدن یا نزدیک شدن قصد سرقت از آنان را دارند، باشند.

به گزارش تلنگر؛ ساعت‌ها نا از پایان سال 97 می‌دهند. این روزها در آستانه نزدیک شدن به عید نوروز و سال نو بیشتر مردم سرگرم خریدهای شب عید برای خود و خانواده‌هایشان هستند و مراکز خرید و اماکن تجاری مملو از جمعیت است. در این میان سارقان و جیب‌برها نیز فعالیتشان را دو چندان کرده و در کمین کیف پول و جیب مردم هستند.

سرهنگ رضا مؤذن- معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا- با اشاره به افزایش خریدهای شب عید اظهارکرد: به مردم توصیه می‌کنیم در صورتی که از وسایل نقلیه عمومی نظیر مترو، اتوبوس و... استفاده می‌کنند هوشیار باشند و مراقب افرادی که معمولاً با طعنه زدن، چسبیدن یا نزدیک شدن قصد سرقت از آنان را دارند، باشند.

وی به رانندگان مسافربر نیز هشدار داد و گفت: گاهی نیز شاهد سرقت مسافرنماها از راننده هستیم آنها با پیشنهاد کرایه‌های زیاد، مسیرهای طولانی در اوایل شب یا اواخر روز نقشه خود را اجرا می‌کنند. این دزدان در طول مسیر پیشنهاد ایجاد آشنایی و دوستی با راننده داده و یا با خوشبو کننده یا نوشیدنی‌های آلوده راننده را بیهوش می‌کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی