تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 04
کد خبر: ۹۵۸۶
جوانان با اتکا بر خلاقیت، همت و تلاش، آینده کشور را به بهترین وجه می سازند و به سمت تحقق اهداف درخشان و آرمان های انقلاب پیش خواهند رفت.
به گزارش تلنگر؛ مقام معظم رهبری بر روابط خارجی در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید می کند که ایران صلح دوست است و در صورتی که منافع ملی، عزت و استقلال 2 طرف دیده شود، می توان به توسعه روابط دوجانبه امیدوار بود.
 این بیانیه را می‌توان از ابعاد گوناگون مورد بررسی قرار داد اما در آن تحقق روابط خارجی آینده ایران را در دنیا طوری ترسیم شده است که ارتباط و توسعه مناسبات با ایران مولفه اساسی است.
با تحقق بیانیه گام دوم، کشور همچون گذشته به اوج عزت، اقتدار و پیشرفت می رسد.
رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه گام دوم انقلاب برای یک دوره دیگری چشم‌انداز آینده کشور را ترسیم کردند و نشان دادند که این نظام از استحکام لازم برخوردار است و افق روشنی در مسیر خود دارد.
در چهار دهه انقلاب در مقطعی که انقلاب نو پا بود، مورد تهاجم قرار گرفت و تحریم ها و فشارهای برای خشکاندن این نهال اعمال شد.
با این وجود این نهال تبدیل به درخت تنومند، قوی و بلند قامتی شد که با گذر از موانع و با اتکای بر نیروی خلاق و توانمند جوانان به اهداف خود رسید.
این مسیر و چراغ راه در بیانیه مقام معظم انقلاب ترسیم شده و اگر مسیر با ایمان به خداوند و اتکای به دانش و سرمایه داخلی و استفاده از جوانان ادامه یابد، آینده درخشانی پیش رو است.
جوانان با اتکا بر خلاقیت، همت و تلاش، آینده کشور را به بهترین وجه می سازند و به سمت تحقق اهداف درخشان و آرمان های انقلاب پیش خواهند رفت.
در دهه پنج انقلاب کشور مقام معظم رهبری چهار دهه انقلاب را به خوبی ترسیم کردند و مسئولان جهادی و انقلابی و همه‌کسانی که تعلق‌ خاطر به این کشور و نظام‌ دارند باید با تمام توان برای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش کنند.
مقام معظم رهبری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهبردهایی را به عنوان گام دوم انقلاب اعلام فرمودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی