تاریخ انتشار: ۰۸:۳۴ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 11
کد خبر: ۹۶۱۰
دولت هم به سازمان بهزیستی و هم به دستگاه های دیگر تکلیف کرده است که به سازمان های مردم نهاد خدمات بدهند، جلساتی با خیرین مدرسه ساز داشتیم و تا آخر سال خیرین سلامت اجتماعی نیز برای سیاستگزاری سال 98 فراخوان می شوند.
به گزارش تلنگر؛ انوشیروان محسنی بندپی افزود: لازم است انگیزه ای که در سازمان های مردم نهاد وجود دارد را در همه آحاد مردم جامعه به وجود بیاوریم. دولت از سمن هایی که به یاری اش آمده اند، حمایت می کند.
وی افزود: در همین خصوص سازمان های دولتی با حمایت های همه جانبه و حتی در برخی موارد واگذاری زمین به سازمان های مردم نهاد جهت سهولت در کارشان، به یاری آنها شتافته اند. چرا که این سازمان ها نیز به یاری و کمک دولت آمده اند.
محسنی بندپی تاکید کرد: لازم است انگیزه ای که در سازمان های مردم نهاد وجود دارد را در همه آحاد مردم جامعه به وجود بیاوریم. 
استاندار تهران بیان کرد: به همین دلیل جلساتی را با خیرین مدرسه ساز گذاشتیم و قبل از پایان سال نیز با همه خیرین حوزه سلامت اجتماعی برای سیاستگزاری و برنامه سازی جهت کاهش آسیب در حوزه های مختلف جلسه خواهیم گذاشت. 
وی خاطرنشان کرد: ما می خواهیم سازمان های مردم نهاد و خیرین در جهت پیشگیری، کنترل و مهار آسیب ها فعالیت کنند و می خواهیم آن قدر برگزاری این گونه جلسات را زیاد کنیم که مشارکت این ازمان های غیردولتی را جلب کنیم. 
بندپی افزود: استانداری بیشتر اقداماتش در حوزه سیاستگزاری است اما اگر دستگاهی در زمینه های خیرخواهانه نیاز به حمایت داشته یا به مشکلی برخورده باشد تمام تلاشمان را می کنیم که از این نهادهای مردمی حمایت کرده، مشکلشان را برطرف کنیم. 
استاندار تهران پیش از این نیز گفته بود: برای رسیدن به توسعه مطلوب و پایدار و رضایتمند باید از همه ظرفیت‌های انسانی در درون جامعه استفاده کنیم و برای مقابله با آسیب های اجتماعی از روشهای اجتماعی و سازمان های مردم نهاد بهره بگیریم. به عبارت دیگر باید آسیبهای اجتماعی را با روشهای اجتماعی درمان کنیم. ضمن اینکه انسجام اجتماعی را با فراگیر کردن تشکل های مردم نهاد و شکل گیری احزاب قانونی در جامعه فراهم کنیم و این مسئله یکی از ضروریات جامعه ما برای رشد، توسعه و بالندگی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی