تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 27
کد خبر: ۹۶۷۱
قریباً عموم بازیگران ما در سریال و لوکیشن‌های موجود به سطح زندگی مردم بسیار نزدیک و شبیه هستند. فکر می‌کنیم مردم می‌توانند خیلی خوب این سریال را ببینند

ببه گزارش تلنگر؛ مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون. خ» در  درخصوص ماهیت این اثر گفت: سریال ما به سطح عمومی و متوسط زندگی مردم نزدیک است و مسائل روز  مردم را مطرح می‌کند.

وی افزود:تقریباً عموم بازیگران ما در سریال و لوکیشن‌های موجود به سطح زندگی مردم بسیار نزدیک و شبیه هستند. فکر می‌کنیم مردم می‌توانند خیلی خوب این سریال را ببینند و موضوع ما به گونه‌ای  در سطح جامعه دیده می‌شود و اتفاقاتی که ممکن است یک خانواده در طول روز با آن درگیر باشد برای مخاطب ملموس خواهد بود. سعی کردیم به زندگی عادی مردم نزدیک شویم و از این اتفاق بسیار خرسندیم.

تهیه کننده سریال «نون. خ» بیان کرد:یکی از اتفاقات جالب توجه در سریال‌های نوروزی تلویزیون، خارج شدن از فضای آپارتمانی و اهمیت به گویش‌ها، آداب و رسوم و اقوام ایرانی است که در سریال «نون. خ» بسیار مشهود است و علاوه بر جذابیت برای مخاطبان، ما را هم از کلیشه‌ای شدن نجات می‌دهد.

فرجی گفت: مردم عموماً در نوروز منتظر تماشای سریال‌ها یا برنامه‌هایی هستند که با نشاط و شادابی همراه باشد؛ بر شادی جامعه بیفزاید و زبانش کمدی و طنز باشد. در واقع خانواده‌ها دور هم هستند که این برنامه‌ها و سریال‌ها را ببینند تا به شادی و خوشحالی آن‌ها اضافه شود و هم از سیمای تلویزیون لذت ببرند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی