تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 09
کد خبر: ۹۷۱۱
در دوران دفاع مقدس نیز ناوگان‌های آمریکایی و متحدین آن در خلیج فارس و دریای عمان اقداماتی را انجام می‌دادند اما امام خمینی(ره) فرمودند که ملت ما را از این هیاهوها نترسانید و ملت ما امتحان خودش را پس داده است.

به گزارش تلنگر؛ سردار محمدنبی رودکی رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس  در واکنش به اقدام آمریکا مبنی بر تروریست خواندن نیروی سپاه گفت:ملت و رهبری ما در دهه‌های گذشته نشان دادند که در برابر سلطه طلبی آمریکا و ظلم و ستم دولت مردان آمریکا درجهان مقاومت و ایستادگی کرده و در برابر ظلم و ستم سلطه موضع گیری‌های محکمی به خصوص از جانب رهبر معظم انقلاب شاهد بودیم و قطعاً به همین خاطر عصبانی هستند و برای سرپوش گذاشتن شکست‌هایش در منطقه دست به این اقدام زد.

سردار رودکی  گفت که در دوران دفاع مقدس نیز ناوگان‌های آمریکایی و متحدین آن در خلیج فارس و دریای عمان اقداماتی را انجام می‌دادند اما  امام خمینی(ره) فرمودند که ملت ما را از این هیاهوها نترسانید و ملت ما امتحان خودش را پس داده است.

او افزود: اکنون نیز سه دهه است که رهبر انقلاب همان موضع‌گیری‌های باصلابت حضرت امام(ره) و موضع‌گیری های ضد استکباری را اعمال می‌کنند.

فرمانده لشکر 19 فجر فارس در دوران دفاع مقدس با اشاره به حمایت ملت ایران از نیروی سپاه  گفت که آمریکایی‌ها خود داعش را به وجود آوردند و از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند.

سردار رودکی ادامه داد: آمریکایی‌ها در دوران ابتدای جنگ تحمیلی می‌گفتند ارتش ایران به هم ریخته و سپاه تازه تشکیل است و صدام را برای حمله به ایران حمایت کردند اما ملت ایران هشت سال با اتکا و ایمان الهی روی پای خود ایستاد و تحریم‌های آن زمان را پشت سر گذاشت.

او تصریح کرد که امروز ما مقتدرتر و قوی‌تر از گذشته هستیم و اقتدار و قدرت ایران از مرزهای جغرافیایی بیرون رفته است و آنها باید بدانند که این توطئه آنها هم مانند گذشته به شکست خواهد انجامید.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس با اشاره به تروریستی خواندن نیروهای مقاومت فاطمیون, زینبیون, حزب الله و نجباء از سوی آمریکا، گفت که این  اقدام در تداوم شکست‌های آمریکایی‌‌ها در پشتیبانی از داعش  بوده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی