تاریخ انتشار: ۰۸:۴۷ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 10
کد خبر: ۹۷۲۰
دلیر مردانی که آمریکای مدعی ابر قدرتی را به ستوه آورده اند و پوزه اش را در منطقه به خاک مالیده اند تا آنجا که از سر عجز و ناچاری به تهمت و دشنام سیاسی روی آورده است
به گزارش تلنگر؛ در شرایطی که پاسداران فداکار کشورمان ایثارگرانه به یاری هموطنان سیل زده شتافته اند و برای کمک به آسیب دیدگان و کاهش آلام آنان تمام توان خویش را در طبق اخلاص گذاشته اند، در این شرایط حساس، دولت جنایتکار و ستمگر آمریکا، سپاه پاسداران را به عنوان تروریست معرفی کرده است.

آری از نظر دولتمردان آمریکا هر سازمان و نهاد و گروه و شخصی که عاشقانه به ملت خود خدمت کند و مردمان مظلوم و تحت ستم جهان را بدون چشم داشت مورد حمایت قرار دهد و از حقوق آنان در برابر تجاوز نظام سلطه جهانی دفاع نماید، تروریست است و در مقابل هر کس با پذیرش ننگ مزدوری، مدافع منافع آمریکا باشد و به ملت خود و مستضعفان جهان خیانت نماید مورد تکریم دولت مردان ایالات متحده قرار می‌گیرد.

اما ملت انقلابی ایران افتخار می‌کند که چنین پاسداران ایثارگر و دلیر مردان شجاعی را در دامان خویش پرورش داده است. دلیر مردانی که آمریکای مدعی ابر قدرتی را به ستوه آورده اند و پوزه اش را در منطقه به خاک مالیده اند تا آنجا که از سر عجز و ناچاری به تهمت و دشنام سیاسی روی آورده است، غافل از آنکه اینگونه تهمت‌ها به سپاه پاسداران، پایگاه این نهاد انقلابی و مقدس را نه تنها در میان ملت ایران، بلکه در عرصه بین الملی هم تقویت خواهد کرد و امید ملت‌های مظلوم و تحت ستم را به سپاه برای رهایی از سیطره نظام سلطه جهانی فزونی خواهد بخشید.

با آنکه در طول یک سال فعالیت این پایگاه ما بارها از عملکرد اقتصادی سپاه پاسداران انتقاد کردیم ولیکن در همین پایگاه از دستاوردهای نظامی این فدائیان میهن تقدیر و تشکر نیز نمودیم و تلاش داریم تا موضوعات داخلی و خارجی را از هم تمیز دهیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی