تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 18
کد خبر: ۹۷۷۹
تمرین خود را برای حضور دائمی در تیم ملی و کسب افتخار برای استان و کشور با تمام توان ادامه می دهم.
به گزارش تلنگر؛ محمد صالح سلیمی حجت آبادی دانش آموز پایه 12 رشته تربیت بدنی هنرستان شهید چمران یزد و متولد سال 1380 است که به مدت چهار سال در رشته والیبال فعالیت دارد.
وی که قبلا عضو باشگاه صنایع اردکان و هم اکنون در تیم والیبال « شهداب یزد» بازی می‌کند، از سوی کادرفنی بارها به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شده است.
این دانش آموز ورزشکار یزدی موفقیت های خود را در این رشته مدیون عباسعلی و تقی میرحسینی 2 مربی والیبال استان و همچنین همکاری خوب مسئولان هنرستان شهید چمران می داند.
 هدف نهایی اش در این رشته عضویت در باشگاه های معتبر کشور و همچنین حضور در تیم ملی و کسب افتخار برای یزد و ایران است.
وی ادامه داد: هم اکنون مرتب و منظم زیر نظر مربیان به تمرین می پردازد و برای موفقیت و ارتقا به حمایت های مادی و معنوی مسئولان ورزشی نیاز دارد.

** ضرورت ایجاد خانه والیبال 
والیبالیست نوجوان یزد تصریح کرد: ایجاد خانه والیبال در استان ضروری است که نقش مهمی در ارتقای آمادگی ورزشکاران این رشته برای موفقیت بیشتر دارد.
سلیمی تصریح کرد: نبود تمرین بلند مدت برای تمام رده های سنی مشکل بزرگ رشته والیبال یزد است که باید برای حل آن اقدام شود.
وی بیان داشت: مسئولان بعد از هر مسابقه وعده هایی به ورزشکاران می دهند که بعد از مدتی فراموش می شود و باید در این خصوص عنایت بیشتری به جامعه هدف داشته باشند.
این دانش آموز ورزشکار یزدی همچنین به بالا بودن هزینه ها برای رفت و آمد به مسابقات، تمرین و حضور در اردوهای برون استانی اشاره کرد و رسیدگی به آن را خواستار شد.
سلیمی تصریح کرد: پرداخت برخی کمک هزینه ها به ورزشکاران دعوت شده به تیم های ملی می تواند در ایجاد انگیزه، کمک مادی به آنها و رفع دغدغه برای توفیق بیشتر موثر باشد.
هنرستان فنی شهید چمران یزد 400 دانش آموز دارد که در رشته های تربیت بدنی، برق و الکترونیک تحصیل می کنند.
هم اکنون 251 هزار دانش‌آموز دختر و پسر در یک هزار و 981 واحد آموزشی با 10 هزار و 138 کلاس درس در استان مشغول به تحصیل هستند که 136 هزار نفر آنها مربوط به دوره ابتدایی است.
استان یزد با یک مبلیون و 138 هزار نفر جمعیت بر اساس آمار سال 1395، 48 هیات و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد و هیات کاراته در تمام شهرستات ها فعالیت دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی