پایگاه خبری، تحلیلی تلنگر

امکانات دستگاه های دولتی باید در اختیار سمن ها قرار بگیرد

امکانات دستگاه های دولتی باید در اختیار سمن ها قرار بگیرد

دماوند- معاون هماهنگی نظارت فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه موثرترین کارها توسط سمن ها صورت گرفته است گفت: امکانات دستگاه های دولتی باید در اختیار سمن ها قرار بگیرد.
۶ ساعت پیش
ظریف: حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده است

ظریف: حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده است

وزیر امور خارجه با بیان اینکه حمله به نفتکش ایرانی SABITI اقدامی دولتی بوده است، گفت: براساس اطلاعات دریافتی حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده است.
۱۴ ساعت پیش
صفحه ویژه

پرتاب موشک‌های کروز و بالستیک در مانور نیروهای راهبردی روسیه

وزارت دفاع روسیه از برگزاری مانور نیروهای راهبردی روسیه با مشارکت ۱۲ هزار نظامی، ۲۱۳ سامانه پرتاب انواع موشک‌‌های کروز و بالستیک، ۱۰۵ هواپیما، ۱۵ کشتی و پنج زیردریایی از ۲۳ الی ۲۵ مهر ماه خبر داد.
۰۵:۰۰ ۲۳ مهر ۱۳۹۸
ببینید، بشنوید
ناظران می گویند
پیامدهای افزایش نرخ بنزین

پیامدهای افزایش نرخ بنزین

ماجرای شدت مصرف بالای انرژی تنها مشکل اقتصاد ایران نیست. تعداد مشکلات و بحران‌هایی که با آن دست به گریبان هستیم بسیار زیاد هست و مسئله‌ی اساسی این است که این مسائل به صورت بحران‌هایی که خصلت جزیره‌ای دارند عمل نمی‌کنند بلکه با همدیگر پیوند و تعامل و سینرژی دارند
۱ روز پیش
ترامپ :

ترامپ :

ترامپ خواستار برنامه جدید برای برخورد با ایران شد
۲ روز پیش
از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها
شبکه های اجتماعی
عکس
همه تیپ‌های خانم بازیگر

همه تیپ‌های خانم بازیگر

سوفی ترنر، بازیگر جوان انگلیسی، با بازی در سریال بازی تاج‌وتخت (Gme of Thrones) در نقش «سانسا استارک»، توانست شهرت زیادی کسب کند. سوفی، چه زمانی که تصویرش روی جلد مجله قرار می‌گیرد و چه زمانی که برروی فرش قرمز‌ها قدم می‌گذارد، بسیار خوش‌استایل ظاهر می‌شود. در این مقاله، استایل سوفی ترنر را به‌طور مفصل بررسی کردیم.