پایگاه خبری، تحلیلی تلنگر

با قاتل خاموش زنان آشنا شوید

با قاتل خاموش زنان آشنا شوید

سرطان دهانه رحم به آرامی پیشرفت کرده و به طور معمول زمانی که بیماری بسیار پیشرفت کرده است،
۶ روز پیش
یکی بودن کارشناس ثبتی زمینه‌ساز فساد

یکی بودن کارشناس ثبتی زمینه‌ساز فساد

در بسیاری از زمینه ها نیاز به آن داریم که از شکل گیری اختلافات و تخلفات جلوگیری کنیم، از آموزش و آگاهی بخشی به مردم گرفته تا تحقق هر چه بیشتر دولت الکترونیک و اصلاح قوانین و رویکردها.
۶ روز پیش
صفحه ویژه

ترشی‌ای که سه ساعته حاضر می‌شود

این ترشی در کنار غذاهای گوشتی مانند خوراک و سایر موارد سرو می شود و ترکیب جالبی را با این غذاها ایجاد می کند. زمان آماده سازی مواد ترشی نیم ساعت و زمان طبخ آن هم ۵ دقیقه است.
۰۸:۴۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
ببینید، بشنوید
تاثیر قلیان بر باروری مردان چیست؟

تاثیر قلیان بر باروری مردان چیست؟

دود قلیان حاوی صدها فلز سنگین مانند آرسنیک، کوبالت کرم و سرب است. با مصرف متوسط قلیان، دود تولید شده از یک لوله تقریباً نیکوتین و قطران برابر با ۲۰ سیگار در خود دارد.
پناهندگی از منظر حقوقی

پناهندگی از منظر حقوقی

وضعیت نابسامان و شکننده پناهجویان، موجبات تضییع حقوق آنان را فراهم آورده و حتی حیات آن‌ها را به طور جدی در معرض خطر نابودی قرار داده بود. به این ترتیب نگرانی‌های جامعه بین‌المللی نسبت به وضعیت این افراد و دغدغه‌های حقوق بشری موجب شکل گیری نظام حقوق پناهندگی و وضع مقررات ویژه‌ای برای آن‌ها و پیدایش حقوق پناهندگان شده است.
ناظران می گویند
مصاحبه با سارقی که فرار کرد

مصاحبه با سارقی که فرار کرد

چندی قبل به همراه همدستان خود برای سرقت وارد خانه‌ای در تهران شده بودند که مأموران از راه رسیدند. متهمان که قصد فرار داشتند با پلیس درگیر شدند که یکی از آنها از ناحیه پا و شکم هدف گلوله قرار گرفت و دستگیر شد.
۱۵ روز پیش
تاثییرات موبایل بر خواب نوجوانان چیست؟

تاثییرات موبایل بر خواب نوجوانان چیست؟

دانشمندان می گویند کودکانی که یک ساعت پیش از خوابیدن به استفاده از گوشی تلفن همراه یا تلویزیون در تاریکی عادت دارند در مقایسه با آنانی که از این وسایل در اتاق خود استفاده نمی کنند بیشتر در خطر دچار شدن به خواب ناکافی قرار می گیرند.
۱۶ روز پیش
چرا روی برای بدن لازم است؟

چرا روی برای بدن لازم است؟

روی یک ماده‌ی ضروری است که بدن برای فعالیت و سوخت‌وساز به آن نیاز دارد. این ماده برای سیستم ایمنی بدن نقش تعیین کننده‌ای دارد. روی به ساخت پروتئین در بدن، رشد و نمو جنین، تشکیل ‌DNA، تسکین زخم‌ها، لخته شدن خون و تقسیم سلول‌ها، کمک می‌کند.
۱۸ روز پیش
از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
شبکه های اجتماعی
عکس
نسلی نو از سری 7

نسلی نو از سری 7

پیش از این در برخی مقاطع، بی ام و سری ۷ زیر سایه مدل S. کلاس مرسدس قرار می‌گرفت، اما بی ام و ۷۳۰ ال آی آمده تا گذشته را جبران کند. این سدان فوق لوکس چه در صندلی جلو و پشت فرمان و چه در صندلی‌های عقب، مجلل و زیبا ظاهر شده است.