تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - ۰۶ تير ۱۴۰۰ - 2021 June 27
کد خبر: ۱۹۱۲۸

زیان دیدند یا زیان رساندند؟

حسین عبداللهی : خیلی از کسانی که سالیان سال کار می‌کردند، بی‌فایده از این‌که تلاششان بی‌ثمر و نمی‌توانستند صاحب‌منزل و خودرو شوند، وارد یک سرمایه گذاری تو خالی شدند.
زیان دیدند یا زیان رساندند؟

به گزارش تلنگر به نقل از  تجارت امروز، ازاین‌رو جرقه‌ای توسط دلالان به افرادی که سال‌ها حسرت داشتن زندگی عالی داشتند زده شد و بی‌آنکه از چیزی اطلاع داشته باشند چوب حراج به داشته‌هایشان زدند و داخل قلکی که تهش باز بود ریختند.

همین خانواده‌ها حالا چیزی ندارند، فقط چند بار جلوی مجلس و چندجای دیگر تحسن کردند ولی انقدر صدایشان قوی نبود و نتوانستندحق خواهی کنند.

هدایت بدون هدایت

قبل از این‌که مردم با بورس آشنایی داشته باشند تبلیغات گسترده در رسانه ملی شد و همین عامل سبب شد تا مردم اقبال خوبی از این سرمایه‌گذاری داشته باشند.

این تبلیغ بدون این‌که پشتوانه‌ای داشته باشد سریع منتشر و باعث شد تا قشر ضعیف، ضعیف‌تر شود، آیا جای سؤال ندارد؟

شانه خالی کردن دولت

دولت با این ماراتن مردم توانست صندوق خود را پر کند و به هدف خود نزدیک‌تر شود، هدفی که به نفع خود و به ضرر مردم شد.

فریبا بهرامی یکی از مالباختگانی است که زمانی اسم بورس می‌آید به زمین و زمان فحش می‌دهد.

وی در ادامه سخنانش از نحوه ورود به بخش سرمایه گذاری در بخش بورس اشاره کرد و افزود: بنده 600 میلیون تومان در حسابم پول بود که اگر در بانک گذاشته بودم به‌غیراز سود اصل سرمایه‌ام موجود بود والان همین مقدار سرمایه‌ام به 300 میلیون تومان تبدیل‌شده است.

او ادامه داد: بنده به عنوان یک زن تنها سرمایه‌ام این مقدار بود و هرجایی که امکانش بود اعتراض کردم تا حقم را بگیرم ولی کو گوش شنوا، از دولت آینده می‌خواهم افرادی که سرشان در این بخش کلاه رفته است را کمک کند تا مالشان برگردد.

بهرامی یادآور شد: متأسفانه در دولت روحانی شاهد بی‌بند باری‌های اقتصادی بسیاری بودیم که بی بندو باری نه تنها بنده را بلکه بسیاری از مردم کشور را به بدبختی کشاند.

وی سرمایه‌گذاری در ایران را ضرر دانست و گفت: از مردم می‌خواهم وارد هیچ سرمایه‌گذاری در ایران نشوند،

بنده به‌شدت پشیمانم و این پشیمانی هم‌سودی ندارد.

انتهای خبر//ح.ع

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی