تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ - ۱۴ دی ۱۴۰۰ - 2022 January 04
کد خبر: ۲۰۹۰۰

آغاز فعالیت صرافی غیر متمرکز

ساندی سواپ در اطلاعیه مهم از فعالیت صرافی غیر متمرکز خود خبر داد.
آغاز فعالیت صرافی غیر متمرکز

.

به گزارش تلنگر، ساندی سواپ Sundae Swap، صرافی غیرمتمرکز و مقیاس‌پذیر و پروتکل تأمین نقدینگی خودکار است که بر بستر بلاکچین کاردانو اجرا می‌شود.


تیم توسعه‌دهنده ساندی سواپ از ایجاد صرافی غیرمتمرکز خود در شبکه کاردانو گفت: کاردانو سریع‌تر و ارزان‌تر از سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند است و توسط بنیاد غیرانتفاعی اداره می‌شود و منظم با موسسات علمی عالی همکاری دارد، پیشرفته‌تر و انتخاب بهتری برای پروژه‌ها است.


در ۶ دسامبر ۲۰۲۱،( شهریور 1400)،  تیم ساندی سواپ از صرافی خود در شبکه آزمایشی عمومی کاردانو خبر داد. چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، از خوشحالی از اعضای جامعه کاردانو خواست بستنی بخورند!

گروه شرکت فناوری رانتایم وریفیکیشن (Runtime Verification) گفت: ممیزی امنیتی پروتکل ساندی سواپ را به پایان رسیده و همه مشکلی که توسط این حسابرسی شناسایی شده بودند، فرآیند اعتبارسنجی را تمام کردند.


پی لانینگهام (Pi Lanningham)، مدیر ارشد اطلاعات ساندی سواپ، گفت: ساندی سواپ اکنون یک صرافی غیرمتمرکز است و می‌تواند نیازهای جامعه کاردانو را برآورده کند. 


اصول اصلی کاردانو، شامل امنیت و انعطاف‌پذیری است و پروتکل‌های ساخته‌شده این سنت را ادامه می‌دهند. با تکمیل این ممیزی، ما اکنون برای نسخه ۱ پروتکل ساندی سواپ آماده هستیم.


لانینگهام گفت: گروه ساندی سواپ قصد دارد به تعامل با رانتایم وریفیکیشن ادامه دهد و صرافی‌های غیرمتمرکز برای دستیابی به موفقیت بلندمدت، باید به روشی ایمن و قوی رشد پیدا کند.


انتهای خبر//ح.ع

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی