تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 31
کد خبر: ۲۱۲۷۸

بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟

خداحافظی نابهنگام سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران تعجب بسیاری را همراه داشت؛ اما آیا معروف دوباره به تیم ملی والیبال باز می گردد؟
بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟
به گزارش تلنگر، سعید معروف ستاره و ملی پوش والیبال ایران پس از حذف تیم ملی در دور مقدماتی المپیک توکیو، از بازی های ملی خداحافظی کرد. خداحافظی ناگهانی این ستاره والیبال درحالی بود که بسیاری فکر می کردند که پاسور باتجربه تیم ملی حداقل در یک رقابت جهانی دیگر برای ایران بازی می کند.


خداحافظی معروف از تیم ملی به گونه ای بود که فدراسیون جهانی والیبال به آن واکنش نشان داد و نوشت: ما تصور می‌کردیم که سعید معروف تا سال ۲۰۲۲ در تیم ملی والیبال ایران می‌ماند.


بلافاصله بعد از المپیک توکیو چند بازیکن از تیم ملی خداحافظی کردند که یکی از آنان سعید معروف ملی پوش والیبال ایران بود. شاید برایتان جذاب باشد:اکنون شنیده ها حاکی از آن است که باتوجه به تقویم شلوغ والیبال ایران در رقابت‌های بین المللی پیش رو و تداخل رقابت‌های جهانی و بازی‌های آسیایی، فدراسیون والیبال برای بازگشت معروف به تیم ملی رایزنی هایی را انجام داده و منتظر پاسخ نهایی معروف است؛ این صحبت های مطرح شده درحالی است که معروف پس از خداحافظی تاکید داشت که خداحافظی او از تیم ملی احساسی نبوده است.


اکنون باید دید که برنامه فدراسیون و سرمربی والیبال ایران چگونه خواهد بود و درصورت صحت رایزنی های انجام شده آیا معروف دوباره به تیم ملی بازخواهد گشت یا خیر؟


انتهای خبر
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی