تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - ۰۴ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 25
کد خبر: ۲۱۵۵۸

ترور در ایران جواب نمی‌دهد

مسیری که تروریسم با بهره‌گیری از عناصر تکفیری در پیش‌گرفته، مثل کف روی آب است.
ترور در ایران جواب نمی‌دهد
به گزارش تلنگر؛ تحریک کردن احساسات مردم از طریق ترور؛ در ایران کاری اشتباه است چراکه در کشور ما سال‌ها است که شیعه و سنی در کنار هم زندگی کردند و هیچ‌یک مشکلی باهم نداشتند.

فردی که دیروز اعدام شد و به سزای عملش رسید، یک اقدام کوری بود که استکبار انجام داد و سعی کرد از عناصر فریب‌خورده حداکثر استفاده را بکند.

عاملان این اقدام وحشیانه نه نوع زمان و نه محل مناسبی را برای این اقدام وحشیانه انتخاب کردند چون در آستانه مقدسی بود که نه صرفاً به جهان اسلام بلکه متعلق جهان بشریت بود؛ بر همین اساس این اقدام تروریستی به ضد خودشان تبدیل شد.

اخلاق خواستگاه بشر است و انسان با فطرت الهی که دارد، نیازمند به منابعی است که این اخلاق را مجسم و عملیاتی کند و در عمل این اخلاق را نشان می‌دهد.

این اقدام تروریستی نشان داد این‌ها عناصر فریب‌خورده‌ای توسط شیاطین هستند و هدفی که آن‌ها دنبال می‌کردند به ضد خودشان تبدیل شد و سرانجام این فرد به سزای عمل خود رسید.

جریان استکبار و تکفیری‌ها سعی می‌کنند از عناصر فریب‌خورده برای برهم زدن انسجام ملی و محیط داخلی کشور استفاده کنند که سرانجام این اقدام به وحدت، مظلومیت اهل‌بیت (ع) و مظلومیت پیروان اهل‌بیت ختم شد.

اقدامات این‌گونه ایران را به هم نمی‌ریزد!
این اقدامات جز جنبه‌های منفی برای استکبار و تکفیری‌ها آورده‌ای ندارد؛ اساساً مسیر تروریستم که در آن از عناصر تکفیری به‌عنوان ابزارهای متحجر بهره می‌گیرد، جواب نمی‌دهد و باید از آن عبور کنند چراکه سرمایه‌گذاری روی اقدامات تروریستی در ایران مثل کف روی آب است.


اقدامات تروریستی در اروپا نتیجه رفتارهای تکفیری گونه است!
اقدامات تروریستی تا امروز به ضد جبهه استکبار و تکفیری‌ها تبدیل‌شده است؛ با توجه به اینکه طراحی این ماجرا در رژیم صهیونیستی است، امروز آثار خودش را در جامعه خودشان نشان می‌دهد. این اقدامات هزینه‌هایی را به کشورهای هدف تحمیل می‌کند اما درنهایت دامن‌گیر خودشان می‌شود.

استفاده از نئونازی در اوکراین و شرایط به‌هم‌ریخته‌ای که در اروپا شاهد آن هستیم و ناامنی که روزبه‌روز عمیق‌تر می‌شود نتیجه استفاده ابزاری از جریانات تکفیری و موضوعی به نام تروریسم است که تا امروز خروجی جز ناامنی بیشتر در محیط بین‌الملل شاهد آن نیستیم.

عملاً حمایت‌های عجیب کشورهای اروپایی از گروه‌های تندرو و البته تندرو مسلمان و تجهیز کردن آنها کاملاً به ضرر این کشورها تمام‌شده است. اروپا خود زخم‌خورده تندروها در جنگ‌های جهانی است؛ اما در کشوری مانند اوکراین در وقت نیاز دست به دامن آنها می‌شود.

انتهای مطلب


برچسب ها: اعدام ترور
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی