تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۰۷ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 28
کد خبر: ۲۱۵۶۴

حمله قالیباف به پایداری‌چی‌ها: تو غلط می‌کنی حرفی می‌زنی! +فیلم

قالیباف در سخنرانی اخیر خود با حمله ضمنی به نیروهای جبهه پایداری و به قول خودش سوپر انقلابی‌ها گفت: " تو که هیچ غلطی نکردی حق نداری حرفی بزنی! "
حمله قالیباف به پایداری‌چی‌ها: تو غلط می‌کنی حرفی می‌زنی! +فیلم
به گزارش تلنگر؛ دعواهای تیم قالیباف و اعضای جبهه پایداری در مجلس به مراسمی که برای اکرام آیت‌الله شهید بهشتی برگزارشده بود هم کشید.

 قالیباف گفت: بنا نیست ما تنبلی کنیم، دهانمان را بازکنیم، هر حرف نپخته‌ای را به زبان بیاوریم و اسم خودمان را بگذاریم انقلابی.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس ادامه داد: بنا نیست ما تنبلی کنیم، دهانمان را بازکنیم، هر حرف نپخته‌ای را به زبان بیاوریم و اسم خودمان را بگذاریم انقلابی. به قول حضرت آقا، سوپرانقلابی. بعضی‌ها را نگاه می‌کنیم، هر چه نگاه می‌اندازیم که چه کرده؟ هیچ نکرده. ولی از همه هم طلبکار است. هرکسی هم که یک دیکته‌ای نوشته، ممکن است غلطی هم نوشته، ایراد می‌گیرد که «آقا چرا یک غلط داری؟». خب، تو که هیچ غلطی نکرده‌ای و عمر خودت را تباه کرده‌ای! حداقل تو حق نداری به اسم انقلاب حرف بزنی.

او افزود: امام فرم وند بهشتی یک ملت بود. واقعاً این شخصیت بی‌نظیر بود. فهمیدند چه کسی را از امام بگیرند. شهید بهشتی می‌گوید: هیچ تبلیغی برای اسلام به‌اندازۀ ساختن یک جامعۀ کوچک نمونۀ اسلامی نمی‌تواند نافذ و مؤثر باشد. سخن گفتن بس است، عمل کنید. تنها سخنی بگویید که راهگشای عمل باشد. شعار و شعورمان باید با شعار راستین اسلام یعنی عمل صالح سازندۀ اسلامی مزین و آراسته باشد تا بتواند ما را به جلو ببرد.انتهای مطلب


برچسب ها: قالیباف پایداری
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی