تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۰۸ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 29
کد خبر: ۲۱۵۶۷

آخرین نقل و انتقالات فوتبال اروپا

نقل و انتقالات تابستانی اروپا در فصلی که در میانه آن جام جهانی برگزار می‌شود بسیار گرم شده است و در طی 24 ساعت گذشته تغییرات زیادی در تیم‌ها صورت گرفته است.
آخرین نقل و انتقالات فوتبال اروپا
به گزارش تلنگر؛ باشگاه‌های بزرگ همیشه در تلاش هستند تا ستاره‌های خود را در تیم نگه‌دارند؛ اما در این میان این باشگاه‌های بزرگ آلمانی هستند که با در نظر گرفتن راه‌کارهایی عجیب همیشه همه را شگفت‌زده می‌کنند. 

سرژ گنابری به سکوها برود تا تمدید کند!
مدیریت بایرن تصمیم مهمی اتخاذ کرده است؛ اگر سرژ گنابری در این تابستان قراردادش را تمدید نکرد و قصد داشت در مونیخ بماند، به سکوها تبعید خواهد شد. البته گنابری تحت تأثیر این استراتژی قرار نگرفته است

دمبله به نیوکمپ بازمی‌گردد؟
دمبله می‌خواهد عضوی از تیم ملی فرانسه در جام جهانی قطر باشد و به همین دلیل می‌خواهد با تصمیم‌گیری در اسرع وقت، پیش فصل کاملی را پشت سر بگذارد. این بازیکن 25 ساله اکنون باید از بین رفتن به چلسی و یا تمدید قرارداد با بارسلونا یکی را انتخاب کند.

الکس تلس در خروجی اولترافورد قرار دارد؟
ورود تایرل مالاسیا از فاینورد، نشانه‌ای بر پایان دوران تلس در اولدترافورد خواهد بود. تلس ۲۹ ساله در فصل گذشته انتظارات را برآورده نکرد و اینک یونایتد تا پایان پنجره نقل و انتقالات فعلی، پیشنهادهای دریافتی برای او را بررسی خواهد کرد.

رافینیا و استرلینگ؛ شکارهای جدید آبی‌های لندنی!
اگرچه چلسی مذاکرات با منچسترسیتی برای رحیم استرلینگ را آغاز کرده است، ولی برای تقویت عمق ترکیب توماس توخل، یک گزینه تهاجمی دیگر هم می‌خواهد که کسی بهتر از رافینیا پیدا نکرده است.

 مینامینو به موناکو پیوست
تاکومی مینامینو با عقد قراردادی چهارساله تا تابستان 2026 به موناکو پیوست. موناکو بابت این انتقال 15 میلیون یورو ثابت به‌علاوه 3 میلیون یورو پاداش به لیورپول پرداخت کرده است.

انتهای مطلب
برچسب ها: فوتبال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی