تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۱ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 02
کد خبر: ۲۱۵۷۲

هازارد در رئال مادرید ماندگار شد!

ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال مادرید که چند فصل است نتوانسته عملکرد گذشته خود را ارائه دهد؛ با اعتماد آنجلوتی از خروج از رئال منصرف شد.
هازارد در رئال مادرید ماندگار شد!
به گزارش تلنگر؛ ادن هازارد که از زمان حضور پر س و صدایش در رئال مادرید نتوانسته است عملکرد درخشان خود در چلسی را تکرار کند؛ توانسته اعتماد سرمربی رئال مادرید را جلب کند؛ چراکه آنجلوتی اجازه خروج او از باشگاه را در فصل تابستان نداد.

ادن هازارد در سال ۲۰۱۹ بعد از چند سال‌ درخشش در چلسی پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد.

این بازیکن بلژیکی یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان تاریخ رئال لقب گرفت و پیش‌بینی می‌شد که بعد از جدایی رونالدو در کهکشانی‌ها بدرخشد اما او روزهای ناامیدکننده‌ای را در رئال تجربه کرد.

آسیب‌دیدگی‌های پیاپی اجازه نداد که هازارد خود را در رئال نشان دهد. پیش‌بینی می‌شد که این بازیکن بلژیکی در تابستان سال جاری رئال را ترک کند اما طبق اعلام روزنامه آس آنچلوتی تصمیم گرفت که به این بازیکن اعتماد کند.

آس اعلام کرد که یک‌فصل دیگر به هازارد اعتماد شد و کارلو آنچلوتی قصد دارد که این بازیکن در فصل جدید به‌عنوان مهاجم کاذب در کنار کریم بنزما استفاده کند.

هازارد در چلسی در این پست همه کار بود و نمایشی خیره‌کننده داشت. آنچلوتی می‌خواهد از این ستاره بلژیکی در پست تخصصی خود استفاده کند و به‌این‌ترتیب باید منتظر مثلث جدید بنزما، هازارد و وینیسیوس در پیکان خط حمله رئال بود.

انتهای مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی