تاریخ انتشار: ۰۸:۱۴ - ۱۲ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 03
کد خبر: ۲۱۵۸۲

ابوموسی اشعری هم نماز شب می‌خواند!

ابوموسی اشعری هم احتمالاً نماز شب می‌خواند و فقیه مردم خویش بود و درس دین و رشادت و عدالت می‌داد اما نتیجه حکمش چه شد؟
ابوموسی اشعری هم نماز شب می‌خواند!
امیر محمدی در یادداشت اختصاصی برای پایگاه خبری تلنگر نوشت: جناب آقای علم الهدی امام‌جمعه مشهد فرمودند در رأس تیم مذاکره‌کننده یک جوان نماز شب خوان است؛ اما نفرمودند ایشان در تدبر و تعقل در حوزه سیاست خارجی و نحوه و فنون مذاکره با نمایندگانشان چقدر توانایی دارند!

جناب آقای علم‌الهدی؛ امروز شرایط کشور نیازمند این است که عقلانیت حکم نکند نه نماز شب! نماز شب را خیلی‌ها خواندند و صبح‌دم به جفا و اسم اسلام سر بریدند! 

ابوموسی اشعری هم احتمالاً نماز شب می‌خواند و فقیه مردم خویش بود و درس دین و رشادت و عدالت می‌داد اما نتیجه حکمش چه شد؟ آنجا ولی زمان امام علی(ع) مخالف حکمیت او بود و همان‌گونه که می‌دانید به عزل امام شیعیان و انتصاب معاویه انجامید! 

اگر باور داشته باشیم که منافع ایران و صهیونیست‌ها در دو سمت مخالف هم است؛ باید خدمتتان عرض کنم امروز رژیم صهیونیستی از اخبار مذاکره ایران و امریکا خوشنود است؛ چراکه منزوی شدن ایران برایش بهتر است تا رشد و توسعه آن. 

شما در این سخنرانی و دیگر سخنرانی‌های خود چنان صحبت می‌کنید که گویی در مریخ زندگی می‌کنید و قیمت گوشت و مرغ و غیره را ندیدید! شاید هم از اعتراض به قیمت مرغ دولت روحانی به اشکنه خوران دولت احمدی‌نژاد رسیدید! 

من باور دارم که امروز توسعه اقتصاد کشور جهاد است و باید تلاش کرد تا بتوان مشکلات مردم را حل نمود اما با به قول شهید بهشتی راننده نماز شب خوان ما را به کشتن می‌دهد؛ راننده باید ماهر باشد و شب را خوب بخوابد!

انتهای مطلب
برچسب ها: علم الهدی برجام
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی