تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 09
کد خبر: ۲۱۵۹۵

پرسپولیس ترکیب برنده را دارد؟

پرسپولیس امسال در ترکیب خود بازیکنان جوان و باتجربه را کنار هم قرار داده و سرمربی این تیم امیدوار است بازیکنان باتجربه و جدید بتوانند به این تیم کمک کنند.
پرسپولیس ترکیب برنده را دارد؟
به گزارش تلنگر؛ پس از چند سال کم‌تحرک در فصل نقل و انتقالات؛ امسال پرسپولیس فعالیت زیادی در بازار داشت و بازیکنانی از این تیم جدا وعده‌ای دیگر جذب شدند. 

درمجموع بازیکنان خوبی تابه‌حال جذب‌شده‌اند که می‌توانند در طول فصل به پرسپولیس کمک کنند. هم در خط دروازه و هم خط دفاع و هافبک نفرات تأثیرگذاری آمدند. این نفرات با تصمیم یحیی گل محمدی آمدند تا ضعف‌های پرسپولیس برطرف شود. تابه‌حال هم هواداران از نقل و انتقالات راضی هستند و این موضوع نوید این را می‌دهد که شاهد تیم خوبی در فصل جدید باشیم. البته پرسپولیس نیاز به یک مهاجم هم دارد تا بتواند ضعف‌های خود در امر گلزنی را برطرف کند.

میانگین سنی تیم بالا رفته است اما به‌هرحال سرمربی درباره این موضوع تصمیم گرفته است و قطعاً می‌داند به چه نحوی از بازیکنانش استفاده کند تا بهترین بهره را ببرد. درست است که بازیکنانی که جذب شدند سن و سال بالایی دارند اما باتجربه هستند و قطعاً با این تجربه می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. در زمان ما هم بازیکنان باتجربه بازی می‌کردند و در تیم حضور داشتند. الآن بیرانوند که به‌عنوان یک دروازه‌بان باتجربه شانس حضور در جام جهانی را دارد قطعاً می‌تواند درون دروازه به پرسپولیس کمک کند. در خط دفاع هم بازیکن گرجستانی و همین‌طور مرتضی پورعلی گنجی جذب شدند که قطعاً از نفرات تأثیرگذاری خواهند بود. این‌ها بازیکنانی هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند و کادر فنی به همین خاطر آنها را جذب کرده است.

الآن نمی‌توانیم بگوییم پرسپولیس کهکشانی است. بالاخره نفراتی آمده‌اند که خاص کادر فنی بوده‌اند. دراین‌بین مدیریت باشگاه هم تلاش زیادی انجام داده تا دغدغه‌های کادر فنی برطرف شود. پرسپولیس باید طوری خودش را برای فصل آینده آماده کند که دیگر دغدغه‌ای ازنظر برخی پست‌ها نداشته باشد. بازی‌ها که شروع شد عملکرد تیم نشان می‌دهد که آیا پرسپولیس کهکشانی است، یا خیر؟ الآن فقط باید هواداران منتظر باشند تا به‌غیراز کاسیانو یک مهاجم دیگر هم جذب شود تا پرسپولیس ازنظر خط حمله مشکلی نداشته باشد.

انتهای مطلب


برچسب ها: پرسپولیس فوتبال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی