تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۲۱ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 12
کد خبر: ۲۱۶۰۱

اعتراض در رختکن پرسپولیس

وعده‌های مالی مدیرعامل پرسپولیس باعث حاشیه در این تیم شده است؛ به‌طوری‌که هنوز فصل شروع نشده اعتراضات در رختکن پرسپولیس شروع‌شده است.
اعتراض در رختکن پرسپولیس
به گزارش تلنگر؛ پرسپولیس در نیم‌فصل خریدهای جنجالی زیادی داشت و وعده‌هایی داد که باعث شده است رختکن پرسپولیس دلخور شوند. 

تمرینات پیش فصل پرسپولیس با بازیکنان قدیمی و تازه‌وارد این تیم در حالی پیگیری می‌شود که عدم تحقق وعده‌های مالی مدیرعامل دردسرساز شده است.

رضا درویش که در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات تابستانی توانست با خریدهای خود در دل هواداران جا باز کند حالا با مشکل مربوط به تسویه با اعضای فصل گذشته تیم روبرو است.

کمک مالی یکی از هواداران متمول پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی گنجی، محمد مهدی احمدی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گولسیانی سبب شد تا تنها آنها بتوانند پولی را از این طریق دریافت کنند اما هیچ‌یک از آنها همچون قدیمی‌های پرسپولیس نتوانستند مبلغی از قرارداد فصل پیش رو را بگیرند.

درویش به بازیکنانی که از فصل گذشته در لیست پرسپولیس ماندند اعلام کرده بود ۲۰ درصد باقیمانده از قرارداد آنها را در دهه نخست تیر ماه می‌پردازد اما تاکنون موفق به عملی کردن وعده‌اش نشده است.

همین امر باعث شروع اعتراضات در رختکن تیم شده تا یحیی گل محمدی نیز در جریان آن قرار بگیرد و مانند فصل گذشته خواستار عمد توجه به این موضوع شده است تا پرسپولیس دچار بحران در پیش فصل نشود.

درخواست یحیی با موافقت بازیکنان باتجربه تیم روبرو شده است اما آنها نیز اعلام کرده‌اند کاسه صبرشان در حال لبریز شدن است که می‌تواند تبعات بدی برای مدیریت تیم داشته باشد.

گل محمدی در تمرین روز گذشته پرسپولیس به این موضوع هم اشاره و تأکید کرد که قرار بوده اتفاقات و مشکلات مالی فصل گذشته تکرار نشود.

انتهای مطلب


برچسب ها: پرسپولیس فوتبال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی