تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - ۲۳ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 14
کد خبر: ۲۱۶۰۴

بی تدبیری دولت به تیم‌ملی هم سرایت کرد

فرصت‌ها در حال از دست رفتن است و اسامی افراد بر زبان‌ها جاری می‌شود اما فقط این تیم ملی و طرفداران فوتبال هستند که در این میان متضرر می‌شوند.
بی تدبیری دولت به تیم‌ملی هم سرایت کرد
به گزارش تلنگر؛ وضعیت تیم ملی خوب نیست؛ با اخراج اسکوچیچ فدراسیون فوتبال در فاصله چهار ماه مانده به جام جهانی به دنبال سرمربی برای یوزهای ایرانی می‌گردد.
معلوم نیست چه کسی تصمیم‌گیرنده است. هیچ خبر موثقی هم نمی‌دهند که می‌خواهند چه‌کاری انجام دهند. در این برهه از زمان که فقط یک اردوی تدارکاتی را پیش رو داریم، چگونه باید هماهنگ شویم؟ اگر بنا به تغییر باشد، بهتر است از یک مربی قوی استفاده کنیم.
مردم دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد اما آشفته‌بازاری که در مدیریت کلان کشور در جریان است به فوتبال نیز سرایت کرده و آقایان بدون آنکه گزینه دیگری برای تیم ملی  داشته باشند سرمربی را برکنار کردند و تازه در حال گفتگو و رایزنی برای گزینه جدید هستند. 
در خصوص کی‌روش فوتبالیست عزیزمان خداداد همیشه دوست‌داشتنی این اتفاق را برگشت به عقب دانست و عده‌ای از حرف‌هایش حمایت کردند. برادر من کدام برگشت به عقب؟ برگشت به عقب از چه کسی به چه کسی و از کدام جایگاه به کدام جایگاه؟ از ویلموس و اسکوچیچ به کی‌روش؟ 
به نظرم آن زمان که ویلموس و اسکوچیچ انتخاب می‌شدند این جمله معنا داشت چراکه از سطح کی‌روش به مربیان ضعیف‌تری رفتیم.اما امروز بهترین گزینه بلاشک کی‌روش است.
انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی