تاریخ انتشار: ۱۳:۳۹ - ۲۸ تير ۱۴۰۱ - 2022 July 19
کد خبر: ۲۱۶۱۰

اسکوچیچ و مدیریت فوتبال ایران هر دو تحقیر شدند!

یک کارشناس فوتبال از تصمیم فدراسیون فوتبال در خصوص سرمربی تیم ملی عجیب بود و با اسکوچیچ برخورد شایسته‌ای صورت نگرفت بنابراین قدرتی در تیم ملی ندارد.
اسکوچیچ و مدیریت فوتبال ایران هر دو تحقیر شدند!
به گزارش تلنگر؛ اتفاقاتی که برای سرمربی تیم ملی افتاد تلاش او در جام جهانی را با مشکل مواجه کرد؛ البته اگر او تا جام جهانی سرمربی تیم ملی باشد.

اگر مربی اخراج شود ایراد دارد یا ندارد؛ قدرت‌های تصمیم‌گیری در فدراسیون‌ است اما در این مورد تصمیمات در فدراسیون گرفته نشده است. 

پس از جمع‌بندی باید در جلسه‌ای محرمانه این مربی تائید می‌شد و سپس جدایی خود را اعلام می‌کرد. همچنین قبل از اخراج سرمربی باید جانشین او را انتخاب می‌کردند.

هیچ‌یک از این قوانین اجرا نشد و پس از برکناری نظراتی دراین‌باره مطرح شد و درنهایت چون جانشینی برای او انتخاب نشد دوباره بازگشت. این برخورد با سرمربی برای او تحقیر و شرم‌آور است.

در خوش‌بینانه‌ترین حالت اگر اسکوچیچ سرمربی ایران در جام‌جهانی باشد، بازیکنان مطمئن هستند که بعد از جام جهانی با تیم ملی ادامه نخواهد داد و این نظر باعث می‌شود بازیکنان به‌خصوص  آن‌هایی که مخالف او هستند اهمیتی به رفتار و برنامه‌های او ندهند. درنهایت دود همه این‌ها در چشم تیم ملی و فوتبال ایران خواهد رفت.

یک روز اسکوچیچ را اخراج کردند و گفتند او واجد شرایط نیست، ده روز وقت گذاشتند. اگر احراز صلاحیت نشد چرا امروز ابقا شد و در صورت احراز صلاحیت چگونه کمیته فنی تشخیص داد که وی صلاحیت نشده است؟ این برای روشن شدن شبهات اسکوچیچ است.

اسکوچیچ خود را شایسته نشستن بر صندلی تیم ملی جام جهانی می‌داند و به همین دلیل در مقابل این رفتار ناپسند ایستاد. اما کار او خیلی سخت است و پیش‌بینی می‌کنم خیلی از ملی پوشان مقابل او دست‌وپنجه نرم کنند. البته باید خدا را شکر کنیم که در شرایطی که این تفاوت‌ها بیشتر نمایان می‌شود، نه اردوی آماده‌سازی داریم و نه بازی.

بازیکنان تیم ملی باید در این مقطع زمانی اختلافات شخصی را به نفع ملت کنار بگذارند و فارغ از اینکه سرمربی تیم ملی اسکوچیچ باشد یا هرکسی، بقیه باهم هستند تا از حیثیت فوتبال ایران در قطر دفاع کنند.

امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که آرامش در تیم ملی برقرار شود و با توجه به اینکه اکثر اعضای تیم ملی کشورمان لژیونر و حرفه‌ای هستند رفتار و قدرت حرفه‌ای از خود نشان دهند. «آن‌ها به کار خود ادامه خواهند داد.

انتهای مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی