تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 16
کد خبر: ۲۱۸۱۶

آسیب یکی از مسافران پرواز کربلا توسط نیروی سپاه+فیلم

پس از پیگری در رابطه با ضرب و شتم یکی زائران در پرواز نجف به مقصد تهران علت آن مشخص شد.‌
آسیب یکی از مسافران پرواز کربلا توسط نیروی سپاه+فیلم


به گزارش تلنگر؛ ظهر روز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ تصاویری ناراحت کننده از ضرب و شتم مسافر پرواز تهران – نجف در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.علت درگیری


نوروزی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر گفت: امروز پرواز قشم ایر نجف به تهران با تاخیر ۶ ساعته روبرو بود که متاسفانه مسافران در هنگام پیاده شدن مقاومت کرده و در نهایت درگیری صورت گرفته است.


 نوروزی گفت: تاخیر ۶ ساعته امروز پرواز نجف به تهران به دلیل ورودی پرواز دبی به تهران بوده است. اما تعدادی از مسافران این پرواز در هنگام پیاده شدن مقاومت کرده و موجب درگیری در داخل هواپیما شده اند. امنیت پرواز به این موضوع ورود کرد، اما متاسفانه آسیب‌های زیادی وارد شده بود.


به گفته مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر این پرواز در ساعت ۱۰ صبح از مقصد نجف به تهران بوده و اصلا مهاندار مرد نداشته است. فیلم‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده واقعیت ندارد،چراکه تعدادی از مسافران خودشان شروع کننده درگیری بوده اند. با توجه به آنکه عدم خروج از هواپیما منع قانونی دارد این مسافران به هیچ عنوان خارج نمی‌شدند ودر نهایت امنیت پرواز ورود کرده است.


پیش از این در روز پنج شنبه ۲۰ مرداد هم تعدادی از پرواز‌های نجف به تهران با تاخیر بیش از ۱۲ ساعته روبرو بودند که همین موضوع باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای سایر پرواز‌های این مسیر شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی