تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 17
کد خبر: ۲۱۸۲۷

مذاکره مثبت دبیرکل فدراسیون فوتبال با مسئولان امور مالى و دپارتمان داورى فیفا

حسن کامرانى‌فر دبیرکل فدراسیون در ادامه نشست‌هاى مشترک با مسئولان فدراسیون جهانى فوتبال با اعضاى دپارتمان داورى همچنین مسئولان امور مالى فیفا دیدار و گفت‌وگو کرد.
مذاکره مثبت دبیرکل فدراسیون فوتبال با مسئولان امور مالى و دپارتمان داورى فیفا
به گزارش تلنگر؛ دبیرکل فدراسیون فوتبال با مسئولان امور مالى و دپارتمان داورى فیفا دیدار و گفت‌وگو کرد. موضوعات مورد بررسی در این جلسه، فهرست داوران بین‌المللى فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلى ایران، دوره‌هاى آموزشى داورى همچنین راه اندازى VAR در ایران، شرکت‌هاى مورد تأیید و آغاز آموزش داوران در پروژه کمک داور ویدئویى بود و مذاکرات مثبتی در این خصوص انجام شد.

کلودیو مسئول اجرایى دپارتمان داوران فیفا از مسئولان داورى جام‌هاى جهانى 2010 و 2014 در ادوارى که کامرانی فر نیز از نمایندگان داورى ایران در مسابقات بود نیز در این نشست حضور داشت.

کامرانی فر همچنین در ادامه دیدارها و نشست‌هاى خودش با مسئولان بخش مالى فیفا نیز جلسه مشترکى را درباره راه‌هاى انتقال پول بلوکه‌شده فوتبال ایران و پروژه‌هاى عمرانى فدراسیون با توجه به مشکلات و موانع موجود برگزار کرد و مذاکرات خوبی در این خصوص صورت گرفت که با پیگیری امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال و تعامل مسئولان امور مالی فیفا دنبال خواهد شد.

انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی