تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - 2022 August 23
کد خبر: ۲۱۸۹۵

تحلیل بیت کوین؛1 شهریور 1401

بیت کوین در دومین روز از هفته میلادی روند نزولی خود راحفظ کرده و در پایین‌ترین حالت خود ت قیمت روزانه نزدیک به تراز ۲۰۷۹۷ دلار را ثبت کرده است.
تحلیل بیت کوین؛1 شهریور 1401


به گزارش تلنگر؛ شتاب نزولی قیمت بیت کوین پایین‌تر از منطقه حمایت ۲۲۰۰۰ دلاری شدت گرفت و باعث سقوط قیمت این رمز ارز به زیر سطوح حمایتی ۲۱۲۰۰ دلار و ۲۱۰۰۰ دلار شد.


پس از ثبت کف قیمت روزانه نزدیک به تراز ۲۰۷۹۷ دلار، قیمت یک اصلاح صعودی کوتاه مدت را آغاز کرد و تا بالای منطقه ۲۱۰۰۰ دلار ادامه یافت. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۲۱۲۷۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود.


با این حال، بیت کوین در نزدیکی تراز ۲۱۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته با مقاومتی قوی مواجه شد و هنوز موفق به عبور از این مانع نشده است. در صورت ادامه روند صعودی، اولین مقاومت در حدود تراز ۲۱۴۵۰ و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته سر راه خریداران ظاهر می‌شود. شکست این مقاومت، قیمت را به سمت مانع مهم بعدی در نزدیکی تراز ۲۱۶۵۰ دلار سوق می‌دهد که در مجاورت سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% روند نزولی ۲۴۴۱۵ دلار به ۲۰۷۹۷ دلار قرار دارد.


پیش بینی بیت کوین امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱شاید برایتان جالب باشد:

.از ۶۵ درصد کابران بیت‌کوین کلاهبرداری می‌شود


در حال حاضر، مقاومت اصلی در مسیر صعود بیت کوین، در نزدیکی منطقه ۲۲۰۰۰ دلاری در حال شکل گیری است. هر گونه افزایش بیشتر ممکن است قیمت را به سمت سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% روند نزولی مذکور هدایت کند. بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت‌های ۲۲۵۰۰ دلاری و ۲۲۶۵۰ دلاری می‌تواند قیمت را به یک منطقه مثبت وارد کند.


ولی اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری و SMA-۱۰۰ را پشت سر بگذارد، می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲۱۰۰۰ دلار و حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۰۸۰۰ دلار واقع است. شکست نزولی و بسته شدن قیمت پایین‌تر تراز ۲۰۸۰۰ دلار، احتمالاً شروع یک حرکت کاهشی دیگر و افت قیمت تا مرز ۲۰۰۰۰ دلار را در پی دارد.

پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی