تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - 2022 September 15
کد خبر: ۲۲۱۷۰

اتهام سنگین یک مدیر تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی: همه بدانند خط قرمز ما صیانت از حق‌الناس است و سبک و سیاق دوره‌هایی که شستا حیات خلوت باشد؛ تمام شده و ادامه نخواهد یافت. آن‌هایی که بخواهند به هر نحوی حقوق مردم را تضییع کنند؛ از هیچ حاشیه امنی برخوردار نخواهند بود.
اتهام سنگین یک مدیر تامین اجتماعی

به گزارش تلنگر؛ میرهاشم موسوی، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در جهت پرونده فساد یکی از مدیران زیر مجموعه تامین احتماعی اظهار کرد: روز گذشته؛ سه‌شنبه 23 شهریور،با مداخله به موقع ماموران پس از جمع‌آوری مدارک لازم از یک مدیر مجموعه‌ اقتصادی که زیر مجموعه تامین اجتماعی است، برای دستگیری این فرد اقدام کردند.


در یکی از زیرمجموعه‌های اقتصادی با ورود مؤثر و به‌هنگام یکی از سازمان‌های نظارتی، بازداشت یکی از مدیران و عامل دخیل به اتهام فساد صورت پذیرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.


صراحتاً اعلام می‌کنیم در این دولت بدون هیچ اغماض و خط قرمزی با هرگونه تخطی از قانون و فساد در هر کجای مجموعه و توسط هر کسی باشد برخورد خواهیم داشت‌.


همه بدانند خط قرمز ما صیانت از حق‌الناس است و سبک و سیاق دوره‌هایی که شستا حیات خلوت باشد؛ تمام شده و ادامه نخواهد یافت. آن‌هایی که بخواهند به هر نحوی حقوق مردم را تضییع کنند؛ از هیچ حاشیه امنی برخوردار نخواهند بود.


ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی:


این موضوع بیش از دو ماه است مورد بررسی و رصد کامل بخش‌های نظارتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی قرار داشته و تمامی رفتارها و فرآیندهای وقوع تخلف بررسی و محدودیت‌های لازم برای شخص و اشخاص (احتمالی) دخیل در پرونده‌صورت پذیرفته است.همچنین در این مدت با دعوت از افراد دخیل و بررسی موضوع، مستندات کامل تخلف صورت گرفته در هماهنگی کامل با سازمان‌های نظارتی در حال جمع‌آوری است و عدم عزل ایشان تاکنون به علت کشف ابعاد تخلفات و شبکه فساد بوده است.


علیرغم گذشت بیش از دو ماه از بررسی و جمع‌آوری مدارک لازم در حوزه برخی تخلفات صورت گرفته، در راستای حفظ آبروی اشخاص و لزوم رعایت حقوق شهروندی تا روشن شدن کامل موضوع از اطلاع‌رسانی درباره پرونده در رسانه ها خودداری می شود.


مجموعه شستا و سازمان تامین اجتماعی هیچگونه تعارفی در مبارزه با فساد و صیانت از اموال سهام داران حتی در برخورد با منسوبین خود ندارد و این بنگاه اقتصادی را متعلق به خانواده بزرگ‌کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران می‌داند.پایان مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی