تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - 2022 September 18
کد خبر: ۲۲۱۸۷

مقلدان امام در گشت ارشاد کار حرام انجام می‌دهند!

آن دسته از افرادی که در حوزه گشت ارشاد و حوزه‌های مرتبط با این موضوع بنا بر فتوای مرجع زنده خود اجازه تبعیت از حضرت امام را دارند در حال انجام فعل حرام هستند.
مقلدان امام در گشت ارشاد کار حرام انجام می‌دهند!

امیر محمدی در یادداشتی برای پایگاه خبری تلنگر نوشت : برخی مراجع عظام اجازه تبعیت از مرجع متوفا را می‌دهند؛ با توجه به اینکه افرادی با این حکم همچنان از احکام حضرت اما تبعیت می‌کنند باید بدانند که برخورد با زنان بدحجاب ازنظر ایشان فعلی حرام است.

درواقع جامع بینی حضرت امام و آنکه همه آحاد ملت را در نظر می‌گرفت باعث چنین حکمی شد؛ امام خمینی رهبر فقید انقلاب درحالی‌که جامعه به‌طور کامل موافق برخورد با بدحجابی بود این حکم را ۱۳ تیر ۵۹ صادر کرد: امام خمینی، در پاسخ استعلامی درباره تعرض عده‌ای به بانوان بی‌حجاب با تذکر، این‌که «ممکن است تعرض به زن‌ها در خیابان و کوچه و بازار، از ناحیه منحرفین و مخالفین انقلاب باشد»؛ تأکید می‌کند که «ازاین‌جهت، کسى حق تعرض ندارد».


ایشان در مقام مرجع تقلید مسلم زمان و ولی‌فقیه نظام سیاسی جمهوری اسلامی، در ادامه با اظهار این‌که «این‌گونه دخالت‌ها براى مسلمان‌ها «حرام» است»، اعلام می‌کند: «باید پلیس و کمیته‌ها ازاین‌گونه جریانات جلوگیرى کنند.» (صحیفه امام، ج‏۱۲، ص: ۵۰۲).


چگونه است که باگذشت دوران چرخ گردون به‌گونه‌ای می‌چرخد که حکم حرام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و دستور جلوگیری از برخوردها توسط نیروهای حافظ امنیت یعنی پلیس؛ چنان معکوس می‌گردد که این نیروها وظیفه برخورد با بدحجابان را پیدا می‌کنند و نتیجه عمل جز هزینه برای نظام و اسلام نیست و سرانجام رفتارهای جاهلانه و بدون آموزش‌های کافی فیلم‌های متعدد از برخورد زننده گشت با مردم و درنهایت فوت مهسا امینی می‌شود!


اینجا است که به سخنان شهید مرتضی مطهری می‌رسیم که در خصوص امربه‌معروف و نهی از منکر بیان داشتند.از آن عده‌ای هم که مقلد حضرت امام نیستند و امروز در حال کار در این حوزه هستند دو خواهش برادرانه اول برای جامعه و دوم برای خودشان دارم. اول آنکه زیر عکس حاج قاسم ننشینند و با آن عکس یادگاری نگیرند و در پروفایل‌هایشان قرارش ندهند چراکه باعث فوت یکی از دخترانش بر اساس سخنان خودش شدند! مورد دیگر هم که باید بیان کنیم ارتباط با نامحرم و دست زدن به آن است که ازنظر مراجع حرام است و در برخی فیلم‌های منتشرشده به‌وضوح این عمل حرام اتفاق می‌افتد!


خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند و روح مهسا امینی را به آرامش برساند و خانواده‌ بزرگ ایران را در این غم صبر عنایت نماید.


انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی