تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - 2022 September 18
کد خبر: ۲۲۱۸۹

گزارش وضعیت بازار ارز دیجیتال؛ 27 شهریور 1401

صنعت کریپتو در هفته گذشته با فروش ارزهای دیجیتال به ارزش نزدیک به 200 میلیارد دلار، شیب عرضه و تقاضای تندی را تجربه کرد. هر گاو ارز دیجیتال برای پایان زمستان ارز دیجیتال کریپتو درحال آماده شدن است.
گزارش وضعیت بازار ارز دیجیتال؛ 27 شهریور 1401


به گزارش تلنگر؛ارزش کل بازار ارز دیجیتال اکنون به زیر 1 تریلیون دلار سقوط کرده است - پایین ترین ارزش آن از دسامبر 2020. BTC در هفته گذشته تقریباً 12٪ کاهش یافت و ETH در مدت مشابه با شکست حتی 16٪ حتی در کمترین قیمت خود از اواسط سال گذشته بسته شد. جولای.


به نظر می رسد سیاست پولی فدرال رزرو مقصر باشد زیرا سرمایه گذاران افزایش نرخ های بیشتری را پیش بینی می کنند، به همین دلیل است که سهام های مرتبط با ارزهای دیجیتال نیز این فشار را احساس کردند. کوین بیس در روز جمعه بیش از 11 درصد سقوط کرد و MicroStrategy معروف HODLer تقریباً 13 درصد سقوط کرد تا دستاوردهای آگوست خود را پاک کند.


بسیاری از تحلیلگران نسبت به تلاطم بیشتر در آینده هشدار می‌دهند و پیش‌بینی می‌کنند میزان معاملات آینده بیت کوین روند کاهشی داشته باشد، 470 میلیون دلار نقدینگی و وام‌دهی نامحدود استیبل بیت کوین به‌عنوان نشانه‌ای از کاهش‌های جدید در آینده اشاره می‌کنند. شایان‌ذکر است که برخی از توکن‌ها در واقع توانستند به‌طور کامل از فروش خود سرپیچی کنند، به‌طوری‌که نمونه‌هایی مانند لایه 1 بلاک چین EOS بیش از 23 درصد در آخر هفته افزایش یافت درحالی‌که بسیاری دیگر فروختند.
پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی