تاریخ انتشار: ۱۵:۱۱ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - 2022 September 18
کد خبر: ۲۲۱۹۳

مراسم خاکسپاری مهسا امینی در سقز+ فیلم

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی (ژینا امینی دختر کردستانی) در آرامستان آیچی سقز که روز گذشته 26 شهریور 1401 برگزار شد.

مراسم خاکسپاری مهسا امینی در سقز+ فیلم

دختر جوان که چند روزیست به تیتر اول رسانه های دنیا تبدیل شده است در نهایت امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ مصادف با اربعین حسینی در قبرستان سقز به خاک سپرده شد.


پیکر این دختر به خانواده‌اش تحویل داده شد و از تهران به شهرستان سقز منتقل گردید تا مراسم خاکسپاری صورت گیرد. مراسم تشییع و خاکسپاری مهسا امینی دختر ۲۲ساله سقزی در شهرستان سقز همراه خانواده و اقوام و مردم این شهرستان برگزار شد.

در چند روز اخیر انتقادات زیادی به گشت ارشاد توسط چهره های سرشناس صورت گرفت و حرف و حدیث های زیادی درباره علت مرگ مهسا امینی مطرح شده بود.مهسا امینی برای ملاقات اقوام خود به همراه خانواده اش به تهران آمده بودند و هنگام خروج از مترو حقانی توسط ماموران گشت ارشاد دستگیر می شود و به ساختمان وزرا برای گذراندن کلاس های آموزشی منتقل می‌گردد.شاید برایتان جالب باشد:

 مقلدان امام در گشت ارشاد کار حرام انجام می‌دهند!

خانواده مهسا امینی از مسئول این اتفاق شکایت می‌کنند

دادگستری اظهارات پلیس درمورد مهسا امینی را مورد قبول نمی‌داند 


پنج‌شنبه شب نیروی انتظامی فیلم دوربین های مداربسته ساختمان وزرا جایی که پلیس ادعا می‌کند مهسا امینی در آنجا دچار سکته شده بود را به اشتراک گذاشت.


مهسا امینی برای ملاقات اقوام خود به همراه خانواده اش به تهران آمده بودند و هنگام خروج از مترو حقانی توسط ماموران گشت ارشاد دستگیر می شود و به ساختمان وزرا برای گذراندن کلاس های آموزشی منتقل می‌گردد .


دوربین های مداربسته نشان می دهند که این دختر هنگام ورود به سالن برگزاری کلاس آموزشی بر روی صندلی نشسته و بعد از جای خود بلند می شود و به سمت یکی از خانمهای انتظامات میرود و با او گفتگو می کند اما به یکباره تعادلش را از دست داده و بر روی زمین می افتد ماموران نیروی انتظامی را با آمبولانس به بیمارستان کسری تهران منتقل می کنند پزشکان بعد از معاینه مهسا متوجه می‌شوند که او سکته مغزی کرده است و بلافاصله بستری می شود اما ضربان قلب او نیمه فعال بوده و کلیه هایش کاملا از کار می افتند و بعد از گذشت ۴۸ ساعت فوت می کند.
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی