تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - 2022 September 25
کد خبر: ۲۲۲۵۸

فیلم لورفته از یک زن مسلح در جریان اعتراضات

یکی از معترضین که در تجمعات روزهای اخیر حضور داشت، یک فیلم از فردی مسلح به کلت کمری که احتمال می‌رود لیدر اغتشاش‌گران باشد منتشر کرده است.
فیلم لورفته از یک زن مسلح در جریان اعتراضات

به گزارش تلنگر؛ این فرد که می‌گوید به عنوان معترض در تجمعات حضور داشت گفت که این زن مسلح به کلت کمری بود، وقتی در تجمع حضور یافت با اعتراض معترضین مواجه شد اما او با تندی خواستار آشوب و اغتشاش و همچنین آتش زدن اموال عمومی و خصوصی شده است.
با راه افتادن موج اعتراض به جریان مرگ مشکوک مهسا امینی در بسیاری از شهرها از چند روز پیش برخی فرصت‌طلب که به دنبال ایجاد رعب و وحشت میان مردم هستند، با به همراه داشتن اسلحه و استفاده از آن در تلاش برای برهم زدن نظم در اعتراضات هستند.


هنوز اطلاعاتی از منبع توضیع سلاح میان افراد نیست، با این حال انتظار می‌رود این افراد اغتشاش‌گر از نیروهای نفوذی بوده و با برهم زدن نظم عمومی به دنبال ایجاد اخلال در کار ماموران باشند.


فرصت‌طلبان با وارد کردن سلاح در تجمعات آن را به آشوب و اغتشاش تبدیل کرده‌اند. تعدادی از معترضین با پلیس همکاری کرده و این افراد را به نیروهای امنیتی معرفی می‌کنند و فیلم و تصویر لیدرهای اغتشاش‌گران را به نیروهای امنیتی می‌دهند.


بنا به گفته یک منبع آگاه روز گذشته بیش از 1200 نفر از لیدرهای آشوب‌ها با همکاری معترضین با نیروهای امنیتی، شناسایی و به‌زودی بازداشت خواهند شد.


پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی