تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - 2022 September 28
کد خبر: ۲۲۲۸۶

خلاصه بازی ایران و سنگال؛ 5 مهر 1401+ فیلم

این بازی که با نتیجه 1 بر 1 به اتمام رسید، حاصل دو گل از سمت ایران بود که گل نخست گل به‌خودی ملی پوشان ایران و گل دوم دروازه تیم سنگال را گشود.
خلاصه بازی ایران و سنگال؛ 5 مهر 1401+ فیلم

به گزارش تلنگر؛ چینش کیروش برای ترکیب تیم ملی ایران: سید حسین حسینی، صادق محرمی، محمد حسین کنعانی زادگان (۴۶ - مرتضی پورعلی‌گنجی)، سید مجید حسینی، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی، سعید عزت‌اللهی (۴۶ - امید ابراهیمی)، میلاد سرلک (۴۶ - سامان قدوس)، علی‌قلی زاده، کریم انصاری‌فرد (۴۶ - علیرضا جهانبخش) و مهدی طارمی (۶۰ - سردار آزمون).


چینش الیو سیسه برای ترکیب تیم ملی سنگال: سنی دینگ، کالیدو کولیبالی، پا آبو سیسه، اسماعیل جکوبس، فورموسه مندی، نامپالیس مندی، کرپین دیاتا (۷۶ - بامبا دینگ)، گانا گوئیه، سادیو مانه، اسماعیلا سار (۸۷ - لوم اندیائه) و بولایه دیا (۶۲ - شیخو کویاته).دقیقه ۵۵: پورعلی‌گنجی که تلاش می‌کرد ارسال زمینی جکوبس روی دروازه ایران را دفع کند، به اشتباه اولین گل بازی را به دروازه خودمان زد.


دقیقه ۵۷: حاج‌صفی پس از دریافت پاس قلی‌زاده، از سمت چپ دفاع سنگال نفوذ کرد و توپ را به روی دروازه قهرمان آفریقا فرستاد که سامان قدوس به توپ نرسید.


دقیقه ۶۴: موقعیت بعدی کشورمان باز هم بر مبنای حرکت کاپیتان ایران به دست آمد. حاج‌صفی در از سمت چپ توپ را به روی دروازه سنگال ارسال کرد که آزمون توانست دروازه سنگال را باز کند.


دقیقه ۷۷: سادیو مانه پس از دریافت توپ در محوطه جریمه ایران، آن را به روی دروازه کشورمان فرستاد که حسینی موقتاً آن را دور کرد. در ادامه بامبا فرصت گلزنی داشت که سنگربان ایران با واکنشی دیدنی موفق به مهار توپ شد.


دقیقه ۸۴: سار پس از ورود به محوطه جریمه، توپ را به سمت دروازه ایران شلیک کرد که حسینی باز هم واکنش نشان داد و توپ را به کرنر فرستاد.


دقیقه ۸۵: سامان قدوس پس از خطای هَندی که مرتکب شد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی