تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - 2022 September 28
کد خبر: ۲۲۲۹۱

انسیه خزعلی: از رسانه ها برای نشر اخبار دروغ گلایه‌مندم

انسیه خزعلی در جلسه هیات دولت از فرصت استفاده کرد و در پی اخبار فروش وی پی ان توسط فرزندش در کانادا مستقیما از رسانه‌ها گلایه کرد و گفت اخبار کذب را نشر داده‌اند.
انسیه خزعلی: از رسانه ها برای نشر اخبار دروغ گلایه‌مندم


به گزارش تلنگر؛ انسیه خزعلی در حاشیه جلسه روز گذشته هیات دولت در حضور خبرنگاران از نشر اخبار مربوط به تولید و فروش وی پی ان توسط پسرش که به آمریکا مهاجرت کرده است، گفت: از رسانه‌ها گله مندم که خبر دروغ درباره فرزندم منتشر کردند. فروش فیلترشکن ربطی به پسر من ندارد. پسرم تحت هیچ شرایطی به منظور مهاجرت به کانادا نرفته و به کشور باز خواهد گشت.


وی خاطرنشان کرد: من از انتشار این اخبار گله مندم. وقتی رسانه های آن طرف آب و معاندین خبر دروغ منتشر می کنند، چرا رسانه های داخلی که به ما دسترسی دارند آن اخبار را منتشر کردند؟ حتی جوابیه ما را منتشر نکردند. این ها جای تاسف دارد. سفر وی برای شرکت دانش‌بنیان و در جهت توسعه کشور بوده و هیچ ارتباطی با فیلتر شکن و وی پی ان ندارد.


خزعلی اظهار کرد: برنامه های عفاف و حجاب عمدتا در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب می شود که هنوز این برنامه های جدید تکمیل نشده است که برخی موارد اجرایی پیش آمد. امیدواریم که با طرح های جدید شرایط بهتری از لحاظ اجرا، و نوع کسانی که بحث آموزشی را دنبال می کنند فراهم شود. همچنین دستگاه های مخاطب و مسئول وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و اینگونه نباشد که فقط یک دستگاه وارد مسئولیت شود که گاهی حتی مسئولیتش نیست.پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی