تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 02
کد خبر: ۲۲۳۱۸

اخبار درزکرده از جلسه غیر علنی مجلس

با توجه به اتفاقات اخیر و همینطور آشوب دوروز گذشته در زاهدان جلسه‌ی غیر علنی در مجلس امروز؛ یکشنبه 10 مهر ،1401 به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور وزیر کشور همنطور نماینده استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
اخبار درزکرده از جلسه غیر علنی مجلس


به گزارش تلنگر؛ این جلسه پشت در های بسته و به صورت غیرعلنی، امروز  یکشنبه 10 مهر،  به ریاست محمدباقر قالیباف رییس مجلس و با حضور وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی با موضوع بررسی حوادث اخیر در کشور برگزار شد.


معین‌الدین سعیدی، در مورد موضوعات مورد بحث و بررسی در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی و همینطور آشوب‌های اخیر و حمله تروریستی زاهدان که امروز - یکشنبه - برگزار شد، گفت: در این جلسه احمد وحیدی وزیر کشور و سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی توضیحاتی در مورد وضعیت امنیتی کشور و نحوه کنترل آشوب‌ها ارائه دادند.


نماینده مردم چابهار در مجلس ادامه داد: علاوه بر این محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و وحیو جلال‌زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نکاتی را در مورد حوادث اخیر بیان کردند و سپس ۵ نفر از نمایندگان نیز به قید قرعه به بیان دیدگاههای خود در این خصوص پرداختند.


سعیدی در مورد وضعیت استان سیستان و بلوچستان پس از حادثه تروریستی روز جمعه 8 مهر در زاهدان اظهار داشت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی تلاش دارند دامنه‌های موضوع را مدیریت کنند.


وی خاطرنشان کرد: قرار است کمیته‌ای از مجلس برای تهیه گزارشی از این حادثه تروریستی و ارایه آن به مجلس، به زودی به استان سیستان و بلوچستان سفر کند.


عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: نمایندگان سیستان و بلوچستان در جلسه غیرعلنی امروز از وزیر کشور خواستند گزارش ویژه‌ای را در مورد مسائل امنیتی این استان ارایه کند.پایان مطلب


شاید برایتان جذاب باشد:
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی