تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 06
کد خبر: ۲۲۳۴۶

حواشی اخبار 20:30 در راستای پخش تصاویر زنان لخت در بخش خبری+ فیلم

مجری بخش خبری ۲۰:۳۰ به علت کامل فیلتر نشدن بدن زن اغتشاشگر در بخش خبری که شب 11 مهر روی آنتن شبکه دو سیما رفت عذرخواهی کرد.
حواشی اخبار 20:30 در راستای پخش تصاویر زنان لخت در بخش خبری+ فیلم

به گزارش تلنگر؛ گزارش خبر 20:30 در خصوص برهنگی زنان با شعار زن زندگی آزادی که حاوی فیلم و تصاویر سکسی بود بازتاب گسترده‌ای در فضا مجازی داشت و تماس‌های و انتقادات بسیاری به صداوسیما داشته است، انقدر مردم شریف ایران را رنجاند تا به عذرخواهی اخبار 20:30 بابت انتشار فیلمی با محتوای سکسی داشته منجر شد.

 


به نقل از تجارت امروز؛ تصاویری عجیب که حتی در رسانه‌های معاند و خارج نشین نیز اندام برهنه افراد را پخش نمی‌کنند و تصاویر را مات و یا قسمت‌های عریان را سیاه می‌کنند؛ اما این بخش خبری سیما در اقدامی عجیب نسبت به پخش این تصاویر اقدام کرد.


این اتفاق در حالی افتاده است که وزارت ارشاد برای مواردی نه این حد و بسیار کمتر بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها را تهدید به فیلتر و شناخته شدن به عنوان پخش کننده مصادیق مجرمانه می‌کند.


افراط و تفریط در مسائل مختلف در کشور موج می‌زند؛ روزی اصولگرایان وا اسلاما و وا امتا سر می‌دهند و روزی رسانه‌ای که بی‌گمان کاملا در اختیار آنها است با پخش تصاویری اینچونینی اقدام به منکر می‌کند.


نظر شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما


در تماس تلفنی خبرنگار این پایگاه با شورای نظارت؛ اوپراتور این سازمان اعلام کرد که "هنوز گزارشی در این خصوص ارسال نشده و باید کارشناسان این موضوع را بررسی کنند". تصاویر به قدری مستحجن و سخیف است که ما دقیقا نمی‌دانیم کارشناسان چه چیزی را می‌خواهند بررسی کنند؛ تصاویر واضح است.


با احترام به مردم شریف ایران و عذرخواهی از ایشان به دلیل عدم ایجاد تشویش در اذهان مردم مجبور به پخش کامل و بدون سانسور فیلم این گزارش مستهجن از رسانه ملی هستیم.

پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی