تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲ - ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 09
کد خبر: ۲۲۳۷۲

جریان خداحافظی مجریان صدا و سیما چه بود؟

روز گذشته دو تن از مجریان با سابقه و محبوب صدا و سیما طی انتشار متنی از خود در صفحات اجتماعی خداحافظی خود را برای همیشه با صدا و سیما اعلام کردند.
جریان خداحافظی مجریان صدا و سیما چه بود؟


به گزارش تلنگر؛ باربد بابایی مجری مسابقه «زوجی نو» بود که تاکنون دو فصل از آن از شبکه ۳ سیما پخش شده است. صفحه ی رسمی این برنامه در اینستاگرام چند هفته قبل از ساخت فصل جدید آن خبر داده بود. حتی بابایی خود فراخوان شرکت در فصل جدید این مسابقه را در اینستاگرامش منتشر کرده بود. حالا اما با تصمیم جدید این مجری به نظر می رسد ساخت فصل جدید این برنامه منتفی باشد.جریان خداحافظی مجریان صدا و سیما چه بود؟


همچنین روز گذشته پیمان شیخی از تصمیم برای کناره گیری از صدا و سیما خبر داد.


او در این پست نوشت:


جریان خداحافظی مجریان صدا و سیما چه بود؟شانزده سال از عمری که برای اجرا در رادیو و تلویزیون گذاشتم می‌گذرد. همکارانم و کسانی که مرا می‌شناسند می‌توانند به عشق بی حد من به اجرا گواهی دهند. هر بار که پشت میکروفن رادیو نشستم و در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفتم تمام تلاشم بر این بود که به مخاطبانم حس امید به زندگی و آرامش منتقل کنم. شادی و آگاهی مخاطب برایم مهم بود و مردم را عاشقانه دوست داشتم که خود نیز از مردم هستم. مردمی که نجیب و مهربانند و شریف و صبورند از تبار نیاکان پاکنهادمان. مردمی که حقشان آرامش است و‌ سزاوار احترامند و شاد زیستن. این روزها روحم یاری نمی‌کند که به اجرا ادامه دهم؛ بنابراین از رادیو و تلویزیون خداحافظی می‌کنم و به رسم پایان تمام برنامه‌هایی که در رادیو و تلویزیون اجرا کردم عرض می‌کنم: الهی بختتون رام، عزتتون مدام و در پناه مهر خدا باشید که جاودانه‌ترینه.پایان مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی