تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 11
کد خبر: ۲۲۳۸۸

ایران درصدد رفع موانع همکاری با لهستان

معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار همتای لهستانی گفت: در هر زمینه که اروپا گزینه تعامل و همکاری را انتخاب کند، می‌تواند انتظار واکنش مثبت از سوی ایران را داشته باشد.
ایران درصدد رفع موانع همکاری با لهستان

به گزارش تلنگر؛ پاول یابلونسکی معاون همکاری‌های اقتصادی و توسعه‌ای آفریقا و خاورمیانه وزارت امور خارجه لهستان که در رأس هیأتی به تهران سفر کرده، روز دوشنبه ۱۸ مهر ماه با مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.


در این ملاقات طرفین در خصوص مسائل دوجانبه اقتصادی و همکاری در حوزه‌های مختلف گفت‌وگو‌ و‌ تبادل نظر کردند.


معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه طی نشست با معاون وزیر خارجه لهستان اشاره به توانایی افزایش ارتباط بخش خصوصی دو کشور، درصدد حل مشکلاتی که مانع همکاری می‌شوند، برآمد.


معاون وزیر خارجه ایران در این دیدار بر ضرورت ارتباط بیشتر نمایندگان بخش خصوصی دو کشور تأکید کرد و خواستار رفع موانع همکاری‌ها شد.


معاون وزیر خارجه لهستان پیش از این نیز با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه نیز دیدار و گفت‌وگو کرده بود.


معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار همتای لهستانی گفت: در هر زمینه که اروپا گزینه تعامل و همکاری را انتخاب کند، می‌تواند انتظار واکنش مثبت از سوی ایران را داشته باشد.انتهای مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی