تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 12
کد خبر: ۲۲۳۹۶

شکست شاخص رمز ارزها

با وجود افت قیمت ارزهای دیجیتال با شیب هر چند کم، اما نزولی بود. ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 9 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 157 میلیارد دلار است.
شکست شاخص رمز ارزها

به گزارش تلنگر؛ کاهش شاخص کل رمز ارزها هم ادامه دارد. اما مثل چند روز گذشته، افت آن ها اندک بوده و نوسان چشمگیری نداشته اند.


هم اکنون بیت کوین با کاهش قیمت یک درصدی در حدود نرخ 19100 دلار معامله می شود. بازدهی هفتگی بیت کوین به منفی 4.5 درصد رسیده است. ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 28 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 366 میلیارد دلار است.


بیت کوین با وجود افت های کوچکی که داشته، آهسته آهسته به حمایت معتبر خود نزدیک شده و در صورت از دست دادن حمایت 19000 دلاری، ممکن است با افت قیمت چشمگیری مواجه شود. البته یک حمایت هم در نرخ 18500 دلاری وجود دارد که درصورت از دست رفتن این دو حمایت، باید منتظر کاهش قیمت زیاد این ارز دیجیتال بود.


اتریوم هم امروز منفی است. اما از نظر درصدی، حدودا دو برابر بیت کوین افت کرده است. اتریوم با کاهش نرخ 2 درصدی، هم اکنون در حدود قیمت 1280 دلار معامله می شود.


ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 9 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 157 میلیارد دلار است.


بزرگ ترین آلت کوین بازار در مقیاس هفتگی افت 4.5 درصدی را نمایش می دهد که از این نظر عملکردی همانند بیت کوین داشته است.


آلت کوین ها هم امروز وضعیت خوبی ندارند. در فهرست 50 ارز برتر بازار تنها دو آلت کوین مثبت هستند. میکر با رشد بیش از 5 درصدی، ستاره درخشان بازار امروز است. کوانت هم حدود 2 دهم درصد رشد کرده و از افت امروز بازار در امان مانده است.


شاید برایتان جالب باشد:

 تلاطم در بازار ارز دیجیتال تا چه زمان ادامه دارد؟ 

تحلیل بازار ارز دیجیتال جهانی؛ ۳۰ شهریور ۱۴۰۱  

 ارز دیجیتال سوار برموج؛ دلار می‌شود  


در میان نمادهای منفی، اتریوم کلاسیک با افت 8 درصدی بیشترین زیان را به خریداران دیروز رسانده است. نیر پروتکل هم 8 درصد افت کرده. اینترنت کامپیوتر و چیلیز هم نمادهای منفی 7 درصدی امروز هستند و ریپل و استلار 6 درصد افت داشته اند.


در مقیاس هفتگی هم وضعیت نسبت به دوشنبه و یکشنبه بدتر شده و تعداد زیادی از نمادها وارد محدوده منفی شده اند. البته میکر با رشد 13 درصدی در مقیاس هفتگی وضعیت خوبی داشته و کوانت، ریپل، الروند، هدرا و ترون با رشد 6 الی یک درصدی مواجه بوده اند.


در میان نمادهای منفی، چیلیز و اینترنت کامپیوتر با افت 13 درصدی بدترین عملکرد هفتگی را دارند. EOS هم 12 درصد افت کرده و نیر پروتکل و الگوراند به ترتیب 11 و 10 درصد افت داشته اند.


ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افت 1.7 درصدی نسبت به دیروز به رقم 919 میلیارد دلار رسیده است. اما ارزش معاملات رشد خوبی داشته و با جهش 34 درصدی، به رقم 53 میلیارد دلار رسیده است.


ارزش معاملات دیفای 3 میلیارد دلار بوده و ارزش معاملات استیبل کوین ها هم رقم 50 میلیارد دلار را نمایش می دهد.پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی