تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 12
کد خبر: ۲۲۴۰۱

سرمایه گذاری در متراژ دلبخواهی

عرضه رسمی مسکن در بورس به روش نوین از امروز به گفته مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری آغاز شد.
سرمایه گذاری در متراژ دلبخواهی

به گزارش تلنگر؛ داوود حمزه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری در گفت وگویی درباره آغاز و نحوه فروش صندوق املاک در بورس شفاف‌سازی کرد و گفت: اولین صندوق املاک و مستغلات کشور امروز در فرابورس پذیره نویسی می‌شود.


وی ادامه داد : هریک از یونیت های این صندوق یک صد هزار تومان است و بر روی یک ملکی اداری با متراژ مفید حدود ۹۰۰ متر مربع، و عمر حدود ۱۴ سال در خیابان ملاصدرای تهران تاسیس شده است.


مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباط با روند اجاره دهی این ساختمان‌ها به «مدیر بهره برداری» اشاره کرد و گفت: ساختمان‌ توسط مدیر بهره برداری برای اجاره دادن و جمع آوری وجوه حاصل از اجاره صندوق اقدام می‌نماید و وجوه حاصل را پس از کسر هزینه‌های جاری هر سه ماه یکبار به حساب دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری واریز خواهد کرد.


وی با بیان اینکه تمام مردم می‌توانند در این پذیره نوسی شرکت کنند، گفت:صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات نوعی سرمایه گذاری خرد در حوزه املاک و مستغلات توسط عموم جامعه است، همه کسانی که سجامی هستند می‌توانند بخشی از یک ملک مسکونی، تجاری یا اداری را در قالب یونیت‌ها سرمایه گذاری کنند.


پایان مطلب


برچسب ها: بورس مسکن
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی