تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ - ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 13
کد خبر: ۲۲۴۰۸

شوهر و دوست پسرم باهم رابطه دوستانه دارند

یک زن بریتانیایی پس از طلاق از همسرش، وارد رابطه جدیدی شد. اما پس از درخواست دوباره همسر سابقش اقدام به زندگی با همزمان با هردوی آنها کرد.
شوهر و دوست پسرم باهم رابطه دوستانه دارند


به گزارش تلنگر؛ روزنامه دیلی میل بریتانیایی در این باره نوشت که ماریا بوتزکی پس از جدایی از همسرش با زندگی جدیدی را با دوست پسر خود شروع کرد، اما پس از چندی بار دیگر با همسر سابقش رابطه برقرار کرد.

شوهر و دوست پسرم باهم رابطه دوستانه دارندشوهر و دوست پسرم باهم رابطه دوستانه دارندشوهر و دوست پسرم باهم رابطه دوستانه دارند


ماریا بوتزکی: که شیفته همسر و دوست پسرش است و نمی‌تواند از هیچکدام از آنها صرف نظر کند، بنابراین چاره را در آن دید که هر دو آنها را در منزلی در شرق لندن زیر یک سقف جمع کند.وی افزود که با هر دو همبستر می شود و تا کنون با هیچ مشکلی روبر نشده است بلکه به گفته او، رابطه دوستی خوبی نیز میان همسر و دوست پسرش برقرار شده است.


شاید برایتان جالب باشد:

خبر تجاوز به یک دختر بلوچ توسط یک مقام انتظامی باعث اعتراض مردم شد 

  حواشی اخبار ۲۰:۳۰ در راستای پخش تصاویر زنان لخت در بخش خبری+ فیلم او می گوید:" شاید این مسئله برای مردم عجیب باشد، اما من هر دوی آن‌ها را دوست دارم و نمی توانم هیچ‌ کدام از آن دو را ترک کنم و تنها راه حل را در این دیدم که آن‌ها را در یک منزل جمع کنم.پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی