تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 15
کد خبر: ۲۲۴۱۶

موج سواری بر اعتراضات مردمی برای جدایی طلبی یا نان شب؟

افرادی که این روزها مدعی اعتراضات داخلی مردم کشورمان هستند مطالباتشان با درخواست‌های مردم در اعتراضات کاملا متفاوت است!
این روزها شبکه سعودی ایران اینترنشنال شبکه العربیه به اتاق جنگ ریاض علیه ایران تبدیل‌شده است؛ اتفاقی که باعث شد بعد از سکوت این چند مدت دست‌به‌قلم بگیرم و از ترس بنویسم؛ ترس برای آینده ایران و عقده‌ای که خارجی‌ها و تجزیه‌طلب‌ها نسبت به خاک این کشور دارند!

رسانه‌ای که با پول سعودی‌ها اداره می‌شود این روزها جولانگاه تروریست‌های کومله، الاحوازیه و کسانی است که عاشق سلطنت هستند و البته رهبر خود خوانده جنبش زن زندگی آزادی؛ مسیح علینژاد!  
مگر شما نبودید که می‌گفتید بعد از جمهوری اسلامی، ایران را ایرانی‌ها اداره می‌کنند؟ این‌طور که پیداست در صورت پیروزی در این حوادث که شما در آن نفوذ و ورود جدی دارید دیگر ایرانی نخواهد بود که کسی بخواهد به آن حکومت کند!

شمایی که از موج دغدغه‌های اجتماعی و سیاسی مردم تلاش می‌کنید نان خود را دربیاورید؛ بدانید که اولاً مردم اگر جمهوری اسلامی را نخواهند که اکثریتی در آن نیست قطعاً شمارا هم نمی‌خواهند؛ خصوصاً در مناطق کردنشین!

هنوز خون جوانان کردی که به دلایل واهی توسط کومله روی زمین ریخته شده است خشک نشده؛ هنوز خانواده‌ها داغ فرزندانشان را فراموش نکردند! آن‌ها فراموش نمی‌کنند! داغ است. 

جدای از این موارد شما ادعای حکومت کرد کردید و گفتید ایران آن را از شما گرفته است؛ این حکومت کجای تاریخ بوده که ما آن را پیدا نمی‌کنیم؟ شیرازی‌ها و ترک‌ها حکومتی داشتند ولی من تاریخی برای حکومت کرد و پرچمش ندیدم!

عزیزانی هم که این روزها نسبت به اعتراض به شرایط مختلف اجتماعی و اقتصادی و سیاسی دست می‌زنند باید توجه داشته باشند که اعتراض حق عمومی افراد است اما باید صف خود را از اغتشاشگران جدا کنید و مشخص نمایید دنبال چه چیزی هستید! اعتراض به شرایط کنونی یا تجزیه کشور؟ 

پیشنهاد می‌کنم فیلم‌هایی که در ادامه این مطلب برایتان منتشر می‌کنیم ببینید تا حقایق کمی بیشتر برایتان روشن شود!
انتهای مطلب 


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی