تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 17
کد خبر: ۲۲۴۳۷

عرضه 200 دستگاه لاماری در تابلو بورس کالا

تابلوی عرضه بورس کالای ایران، از ابتدای هفته آینده، میزبان ششمین عرضه کننده خودرو در بورس کالا _پارس موتور_ برای ۲۰۰ دستگاه خودروی لاماری خواهد بود.
عرضه 200 دستگاه لاماری در تابلو بورس کالا

به گزارش تلنگر؛ عرضه 200 دستگاه خودرو لاماری از ابتدای آبان 1401 در بورس کالا توسط آرین پارس موتور صورت می‌گیرد.


عرضه لاماری در دو رنگ سفید و مشکی است که ۱۰۰ دستگاه خودروی لاماری سفید و ۱۰۰ دستگاه خودروی دیگر مشکی هستند که به قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان عرضه می‌شود.


مجتمع صنعتی آرین پارس موتور، قیمت پایه هر دستگاه را ۹۸۱ میلیون تومان اعلام کرده است. زمان تحویل این خودروها ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ اعلام شده است.


هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.


خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پرونده شخصی و واریز وجه هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها به مبلغ ۲۴۷ میلیون ۲۸۲ هزار ریال برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری هستند که باید همزمان با تسویه اصل مبلغ واریز کنند.


همه هزینه‌ها باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخصی خریدار و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.پایان مطلب

برچسب ها: بورس بورس کالا
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی