تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 17
کد خبر: ۲۲۴۴۳

قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانه

یک پرستار که مشکل روانی نیز داشت، اتهام قتل 7 نوزاد در بیمارستان را تایید کرد.
قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانه


به گزارش تلنگر؛ لوسی لیتبی پرستار یکی از بیمارستان‌های انگلیس، پس از اعتراف به قتل 7 کودک گفت که برای کشتن 10 نوزاد دیگر نیز برنامه داشته.


این قتل‌ها طی سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ هنگام کار در بخش نوزادان بیمارستان کنتس چستر رخ داده است. همچنین نامه‌های دست نویس از این پرستار در خانه‌اش پیدا شده که در آن به جنایت فجیع خود اعتراف کرده و نوشته بود: "من شرورم… من این کار را کردم. ”


قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانه


در چهارمین روز محاکمه لوسی در منچستر به هیئت منصفه گفته شد که نامه‌هایی که توسط این متهم ۳۲ ساله نوشته شده بود، پس از دستگیری او پیدا شده است، از جمله نامه‌ای که در آن نوشته شده بود: ” من لایق زندگی نیستم، آن‌ها را از روی عمد کشتم» و «من هرگز بچه دار نمی‌شوم و هرگز ازدواج نمی‌کنم» و «به اندازه کافی خوب نیستم».


قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانه


همچنین آنجا نامه‌های دیگری با این محتوا یافت شده است: «چرا؟.. چگونه این اتفاق افتاد.. چه چیزی منجر به این وضعیت فعلی شد؟» دادستان کل کشور می‌گوید که لوسی از عدم اجازه بازگشت به بخش نوزادان ابراز ناراحتی کرده و نوشته است: «من کار اشتباهی انجام ندادم و آن‌ها مدرکی ندارند، پس چرا باید مخفی می‌شدم؟


دست نوشته‌های پرستار قاتل

قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانهاین پرستار فردی عادی نیست، او پس از قتل یکی از کودکان «لبخند» زده و حتی پس از کشتن او برای پدر و مادرش کارت همدردی فرستاد.


در موقعیتی دیگر، یک مشاور اطفال مدعی شده که لوسی را در حالی که قصد کشتن یک کودک را داشته دیده و غافلگیر شده است. پس از این پزشکان در مورد ارتباط بین مرگ‌های مشکوک و حضور لوسی در شیفت‌های شب، ابراز نگرانی کرده اند.


قتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانهقتل 7 نوزاد توسط پرستار با روش بی‌رحمانه

این پرستار قاتل در یک مورد قتل، دو نفر از سه قلو‌های یک خانواده را به قتل رسانده است. هنگامی که لوسی به شیفت‌های روز منتقل شد، این بخش با مرگ‌های بدون دلیل بیشتری مواجه شد.


لوسی از روش‌های مختلفی مانند تزریق هوا به برخی از آن‌ها به صورت داخل وریدی یا از طریق وارد کردن لوله به بینی، یا تغذیه نوزادان با شیر یا مایعات مسموم شده با انسولین برای کشتن بچه‌ها استفاده می‌کرد.پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی