تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 18
کد خبر: ۲۲۴۵۰

ون‌های گشت ارشاد رفتنی نیستند!+ عکس

به گفته شهروندان عده‌ای از مردم در روزهای اخیر همچنان با ماشین‌های ترسناک گشت ارشاد برخورد داشته اند و دیده شده که این ون‌ها به مقر پییس امنیت اخلاقی بازگشته است.گرچه امکان تایید این خبر همچنان وجود ندارد.
ون‌های گشت ارشاد رفتنی نیستند!+ عکس


به گزارش تلنگر؛ با توجه به تصاویر منتشر شده توسط شهروندان در فضای مجایزی به نظر می‌رسد که یک خودروی ون متعلق به پلیس، از بازگشت ون‌های گشت‌های امنیت اخلاقی یا همان گشت ارشاد به سطح شهر خبر داده بودند، خبری که براساس بررسی تصاویر و همچنین پیگیری‌های انجام شده امکان تایید آن وجود ندارد و به نظر می‌رسد که فضاسازی رسانه‌ای باشد.


در همین راستا پیگیری‌های ما نشان داد که در روزهای اخیر تاکنون گشت‌های امنیت اخلاقی ماموریتی در سطح شهر نداشته‌اند. همچنین بررسی تصویر منتشرشده نیز نشان می‌دهد که این خودرو صرفا یک دستگاه خودروی ون متعلق به پلیس بوده که در روزهای اخیر در نقاط مختلفی از شهر تردد داشته یا متوقف شده است. زاویه تصویر ثبت شده نیز طوری است که نمی‌توان آن را مربوط به گشت‌های امنیت اخلاقی دانست.


پلیس از ون‌ها در ماموریت‌های مختلفی استفاده می‌کند که گشت‌های امنیت اخلاقی تنها یکی از موارد آن است و از این رو با استناد به یک تصویر منتشر شده از ون نمی‌توان نتیجه گرفت که این گشت‌ها به سطح شهر بازگشته‌اند، به ویژه آنکه پیگیری‌ها ازمراجع رسمی نیز بازگشت ون‌های گشت امنیت اخلاقی که در میان مردم به گشت ارشاد معروف شده را تایید نکرده است.


پایان مطلب
شاید برایتان جذاب باشد:
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی