تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 21
کد خبر: ۲۲۴۸۶

آ‌‌گاه‌سازی جوانان باید در راس امور قرار گیرد

امام جمعه نوشهر با تاکید بر بها دادن به نخبگان و استفاده از ایده‌هایشان ذکر کرد: نباید بگذاریم نخبگان از کشور خارج شوند.
آ‌‌گاه‌سازی جوانان باید در راس امور قرار گیرد


به گزارش تلنگر؛ حجت الاسلم محمود مشایخ بیان داشت : دشمن ایران امروز هنوز همان دشمن دیرینه است. راهی که ملت انتخاب کردند راه که امام حسن مجتبی (ع ) در پیش گرفت که به برکت خون شهدا مردم آگاه و بیدار شده اند دیگر آن صلح تحمیلی در دوران معاویه رخ نمی دهد چرا که آن روز مردم آگاه نبودند و تحت تاثیر آن فریب ها قرار نمی گیرند.


وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد امروز ممکن است تعدادی جوان فریب خورده باشند، اما عامه مردم بیدارند البته احتمال دارد دشمن لجاجت کند آن صحنه عاشورا تکرار شود.


محمود مشایخ همچنین در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته نوشهر افزود : ملت ایران در مذاکرات برجام و برنامه های دیگر آگاه شده اند و نقشه های شیطانی دشمن را نقش بر آب خواهند کرد و تاریخ گذشته برای آنان یک درس شده است.


امام جمعه نوشهر با اشاره حضور نخبگان در محضر رهبر معظم انقلاب یادآور شد : مسوولان باید برای تحقق منویات معظم له جامه عمل بپوشند و قدردان نخبگان باشند و با بهره گیری از همه ظرفیت ها از وجود این قشر توانمند جامعه استفاده کنند تا از کشور خارج نشوند.


امام جمعه نوشهر تصریح کرد : باید زیرساخت ها را مصون سازی کرد و حقاق را برای فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان تبیین کنیم و این روزها رزمایشی تحت عنوان اقتدار و امنیت از سوی نیروی زمینی سپاه در مرز جمهوری آذربایجان اجرا کرد که یکی از مهم ترین اهداف این رزمایش خنثی کردن توطئه ها و جریان های تجزیه طلب به ویژه کشورهای همسایه است این رزمایش نشان داد از مرزها غافل نیستم و مسوولان در حفظ امنیت داخلی و مرزها هستند.


امام جمعه نوشهر بیان کرد: همانطوری که دیروز سردار شهید سلیمانی امنیت ایران اسلامی و کشورهای همسایه را تامین کرد امروز هم این حماسه ها تکرار می شود دشمن باید بداند اگر اطراف کشور ما کانون توطئه قرار گیرد و امنیت کشور ما به خطر بیفتد، ملت ایران سکوت نمی‌کند.


مشایخ نیز تاکید کرد : مسوولان امر باید با همدلی ، وفاق ، وحدت رویه ، مبارزه با گرانی ، اشتغال و بستر ازدواج جوانان را فراهم کنند.پایان مطلب


برچسب ها: نماز جمعه بوشهر
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی