تاریخ انتشار: ۰۹:۰۱ - ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - 2022 October 22
کد خبر: ۲۲۴۹۰

نشست سیاسی سازمان بسیج

در نشست سیاسی سازمان بسیج تفاوت فتنه اخیر با فتنه‌های گذشته ۷۰ درصد دستگیرشدگان در اغتشاشات اخیر زیر۲۰ سال می باشند و از زن ها و دختران در این فتنه خیلی استفاده کردند.
نشست سیاسی سازمان بسیج


به گزارش تلنگر؛ در این نشست که روز چهارشنبه 27 مهر برگزار شد. سیدجلال حسینی، در هم اندیشی اصحاب رسانه آران و بیدگل که با حضور مسئول بسیج رسانه استان اصفهان، رؤسای آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاداسلامی و جانشین ناحیه مقاومت بسیج در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دربرابر قدرتهای جهان پیروز شد، گفت: اندیشه انقلابی یعنی کسی که به خدا اعتقاد داشته باشد و دستور ات الهی را اجراء کند .


مسئول سیاسی سازمان بسیج کشور با بیان اینکه مردم با انتخاب رئیس جمهور سیزدهم به اندیشه انقلابی رای دادند، خاطرنشان کرد: دشمن با راه اندازی جنگ روایت ها از طریق فضای مجازی رها شده به دنبال این است که در سه سال آینده پیشرفت کشور را متوقف کند.


وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد فضای مجازی کشور در دست دشمن است، اظهار کرد: دشمنان علیرغم تلاش گسترده در فتنه اخیر شکست خوردند و در بهترین حالت جمعیتی که در اغتشاشات اخیر به کف خیابان آمدند ۷۰ هزار نفر بودند و از بین بیش از سه میلیون دانشجوی کشور کمتر از ده هزار و ۵۰۰ نفر در اغتشاشات شرکت کردند.


حسینی با بیان اینکه در مدارس و دانشگاه‌ها با مشکلات زیادی از نظر فکری اساتید و معلمان روبرو هستیم، تأکید کرد: آموزش و پرورش در گزینش های خود باید توجه جدی نسبت به جذب معلمان انقلابی و در خط ولایت داشته باشد.


مسئول سیاسی سازمان بسیج کشور به تفاوت فتنه اخیر با فتنه های گذشته اشاره و تصریح کرد: ۷۰ درصد دستگیرشدگان در اغتشاشات اخیر زیر۲۰ سال می باشند و از زن ها و دختران در این فتنه خیلی استفاده کردند.


وی با بیان اینکه مردم از اغتشاشگران در فتنه اخیر استقبال نکردند، تصریح کرد: دشمن با برنامه ریزی و روش های بسیار خشن و حرفه ای وارد صحنه شده بود و اغتشاشگران از چاقو و اسلحه استفاده می کردند.


مسئول سیاسی سازمان بسیج کشور در پایان تصریح کرد: اگر بهترین دولت تاریخ کشور سر کار باشد، ولی نتواند توقعات مردم را برآورده کند با مشکل جدی روبرو خواهد شد.


نشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیجنشست سیاسی سازمان بسیج


پایان مطلب


برچسب ها: بسیج اعتراضات
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی