تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - 2022 October 25
کد خبر: ۲۲۵۴۴

الناز رکابی هیچ قانون‌شکنی انجام نداده است

حمید سجادی روز گذشته در رابطه با دیدار با الناز رکابی گفت: برخی عزیزان انتقاداتی را مطرح کرده بودند که درست نبود. این که چرا لباس رسمی نپوشیده اند شاید به این خاطر بود که عازم سفر بودند و با لباس ورزشی آمدند که هیچ مشکلی هم نداشت.
الناز رکابی هیچ قانون‌شکنی انجام نداده است

به گزارش تلنگر؛ حمید سجادی در حاشیه افتتاح آکادمی ملی جودو در روز دوشنبه 2 آبان، بنا به واکنش‌ها و سوالاتی مربوط به صخره‌نورد ملی پوش کشورمان پاسخ داد.


سجادی در رابطه با دیدار با الناز رکابی پیش از ملاقات با ورزشکاران دوومیدانی و وزنه برداری در فاصله چند روزه گفت: علت خاصی نداشت. برنامه ریزی می کنیم که همه ورزشکاران را ببینیم. قهرمانان زن و مرد برای ما هیچ فرقی نمی کنند و همه فرزندان ایران هستند.


وی ادامه داد: خانم رکابی خودش درخواست ملاقات کرد. به من پیغام دادند که ایشان می خواهد با وزیر ورزش دیدار کند و بعد به زنجان برود. ما هم برنامه ریزی کردیم تا شنونده صحبت های ایشان باشیم که همین اتفاق هم افتاد و درخواست هایشان را مطرح کردند.


وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: قبل از اینکه خانم رکابی به وزارت ورزش بیایند با آقای باخ صحبت کردند. این برای اولین بار است که باخ با یک ورزشکار ایرانی صحبت کرده است. سوالاتی را در مورد وضعیت شان از او پرسیده بودند. باخ فکر کرده بود که اتفاقات ناگواری برای خانم رکابی رخ داده است. اما آنهایی که این اطلاعات را به باخ داده بودند فراموش کرده بودند که الناز رکابی فرزند ایران است و همه حمایت ها از وی صورت خواهد گرفت.


سجادی ادامه داد: ایشان از من چندین خواسته داشتند. خانم رکابی حدود ۲۰ سال است که در سنگنوردی کار می کنند. به من گفت دوست داشتم شما را ببینم و در مورد بیمه و داشتن شغل صحبت کنم. ایشان گفتند که دوست دارد در کشور خودمان یک باشگاه داشته باشد و خواستند که ما کمک کنیم که یک باشگاه داشته باشند و به آموزش جوانان بپردازند.


وزیر ورزش در مورد انتقاداتی که به خاطر حجاب الناز رکابی در دیدار با وی صورت گرفته بود گفت: ایشان زمانی که آمدند لباس ورزشی و اسپورت پوشیده بودند و یک کلاه ورزشی بر سر داشتند و یک کلاه دیگر هم روی آن بود که یک تار مویشان هم بیرون نبود. حالا در تصاویر طوری دیده می شود که انگار حجاب را رعایت نکرده اند در حالی که یک تار موی ایشان هم پیدا نبود.


وی ادامه داد: برخی عزیزان انتقاداتی را مطرح کرده بودند که درست نبود. این که چرا لباس رسمی نپوشیده اند شاید به این خاطر بود که عازم سفر بودند و با لباس ورزشی آمدند که هیچ مشکلی هم نداشت.

پایان مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی