تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۱ - 2022 October 26
کد خبر: ۲۲۵۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

توضیحات قوه قضاییه در رابطه با مرگ مشکوک نگین عبدالملکی

در جدیدترین مورد فوت یک دختری با نام «نگین – ع» دانشجوی ۲۱ ساله اهل قروه در جریان اغتشاشات اخیر شهر همدان فوت شده است.

به گزارش تلنگر؛ ماجرای فوت نیکا شاکرمی، سارینا اسماعیلی زاده و همین ‌طور ماجرای فوت اسرا پناهی دستاویز پروژه کشته سازی رسانه‌های ضد انقلاب هستند که با هشتگ‌های زنی مردم اسمشان سر زبان‌ها می‌افتد.


در جدیدترین مورد فوت یک دختری با نام نگین – ع دانشجوی ۲۱ ساله اهل قروه در جریان اغتشاشات اخیر شهر همدان فوت شده است.


در مورد علت فوت این دختر خانم اهل قروه در رسانه های معاند آمده است: نگین – ع روز چهارشنبه ۲۰ مهر در اثر وارد آمدن ضربات متعدد باتوم به جمجمه توسط نیروهای امنیتی، دچار خونریزی شده و پس از بازگشت به خوابگاه دانشگاه جانش را از دست داده است.


بر اساس گزارشات در خبرگزاری‌ها مشخص شد فوت فرد یاد شده هیچ ارتباطی به اغتشاشات ندارد و این خانم متاسفانه به علت مصرف مشروبات الکلی مسموم جان خود را از دست داده است.


طبق اعلام حسن خانجانی موقر دادستان مرکز استان همدان در یک هفته اخیر دو جوان همدانی بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم فوت کرده‌اند و ۹ نفر دیگر نیز دچار مسمومیت شدید شدند.


دادستان همدان در گفت و گویی گفت: که یکی از این افراد دختر خانمی بود که صبح روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه، با علائم شدید مسمومیت به بیمارستانی در همدان انتقال داده شده است.


خانجانی موقر در ادامه می‌گوید: با وجود اقدامات درمانی، متاسفانه او به علت شدت وخامت حالش بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه فوت می‌کند. حالا مشخص شده این دختر خانم همان نگین – ع است که سوژه جدید پروژه کشته سازی رسانه‌های ضد انقلاب قرار گرفته است.پایان مطلب


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجید
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۷
0
0
چقدر بده این رفتار قوه قضائیه!
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی