تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - 2022 October 30
کد خبر: ۲۲۵۸۲

برچسب زنان باب گفتگو را بسته‌اند!

متأسفانه باب گفتگو و تعامل بسته است چراکه کسانی در سال‌های گذشته دائماً به نیروهای انقلاب برچسب‌های گوناگون می‌زدند و خود را انقلابی می‌خواندند!
برچسب زنان باب گفتگو را بسته‌اند!
امیر محمدی در یادداشتی برای پایگاه خبری تلنگر نوشت؛ این روزها خیلی از افراد از گفتگو سخن می‌گویند اما راه گفتگو بسته است؛ گروه‌های تندرویی که این روزها دولت سیزدهم و مجلس یازدهم را تشکیل دادند راه گفتگو را سال‌ها قبل بستند. آن زمان بارها فریاد زدیم که جلوگیری کنید از برهم زدن سخنرانی‌های شخصیت‌ها؛ پرتاب کردن مهر به افراد و شعارهایی نظیر استخر فرح! البته آن روز دوستان سرخوش از تخریب رقیب بودند و به این موضوع توجهی نداشتند! 
آری؛ راه گفتگو را دلواپسان بستند! راه گفتگو را شورای نگهبان بست! وقتی حتی به فرمایشان رهبر معظم انقلاب در خصوص خانواده لاریجانی توجهی نکرد و آن را نادیده گرفت! وقتی در انتخابات مجلس یازدهم و دولت سیزدهم با قلع قم کاندیداهایی که به نظراتش نزدیک نبودند اقدام کرد! 
وضعیت امروز کشور نشاءت گرفته از آشی است که دیروز پختید و توجهی به نظرات کارشناسان نکردید! آن روزها که گذشت ولی در خصوص حوادث اخیر، مگر کارشناسان امنیتی و اجتماعی به شما در خصوص عواقب بازگشت گشت‌ ارشاد به شهرها تذکر ندادند و توصیه نکردند که از انجام این کار منصرف شوید و یا آن را به تعویق بیندازید؟ پس چرا انجام دادید؟ 
جناب آقای سردار وحیدی وزیر محترم کشور؛ چرا با اخراج فرمانده امنیت اخلاقی پلیس تهران مخالفت کردید و نگذاشتید او اخراج شود؟ فکر کردید اداره کشور هم مانند اداره سپاه است که در صورت تمرد مردم از دستورات شما آن‌ها را بازخواست کنید؟
قبلاً هشدار داده بودیم که استفاده از فرمانده‌های سپاه به‌عنوان استاندار می‌تواند شرایط کشور را امنیتی کند و این اتفاق به ضرر حکومت و مردم است! آقای وزیر کشور شما اگر درک درستی از وضعیت کشور داشتید قطعاً به‌جای نیروهای نظامی از نیروهای اقتصادی در انتخاب استانداران استفاده می‌کردید! البته گناهی ندارید بلد نیستید کشور را مدیریت کنید و یاد نگرفتید که ایجاد امنیت اقتصادی و کار برای مردم در یک منطقه می‌تواند زمینه‌ساز ثبات و امنیت در تمام منطقه شود! نمونه بارز این‌گونه از ایجاد امنیت را می‌توانید در استان کرمان و منطقه بم ببینید؛ اگر قصد اصلاح داشته باشید!
 بگذریم؛ متأسفانه انقلابی‌نماها باب گفتگو و تعامل در کشور را بسته‌اند. کار به‌جایی رسیده که توجهی به پیشنهادها، نقطه نظرات و توصیه‌های مقام معظم رهبری هم نمی‌کنید. کرسی‌های آزاداندیشی می‌توانست نقش بسیار زیادی در تضارب افکار و حل ابهامات در اذهان داشته باشد که متأسفانه از آن استقبالی نشد. این نشان می‌دهد که دولت‌ و مجلس بازهم نمی‌خواهند به نظرات رهبری بازگردند و باب گفتگو را باز کنند؛ هرچند که دولت‌های قبل هم نکردند؛ ولی مردم فکر می‌کردند نظرات شما به نظرات رهبر معظم انقلاب نزدیک‌تر است اما اشتباه می‌کردند! 

انتهای مطلب


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی