تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - 2022 October 30
کد خبر: ۲۲۵۸۷

آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام و انجام فرایند ثبت نام گاهی با اختلالاتی روبرو می‌شود که علت آن ورود حجم زیادی از داوطلبین به این سایت است.

آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس

به گزارش تلنگر؛ متقاضیانی کهدفترچه راهنما و اطلاعیه های مربوطه را به دقت مطالعه نمودهو از احراز تمامیشرایط ثبت نام کنکور سراسریاطمینان حاصل نمایند، می توانند با طی مراحل زیر، فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام خود را به انجام برسانند.


به سایت سازمان سنجش آموزش کشور وارد شوید و گزینه"سراسری”را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


بر روی لینک فعال"ثبت نام آزمون سراسری سال 1401”کلیک نمایید.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


اکنون گزینه"خرید سریال ثبت نام”را از منوی اصلی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


دکمه رادیویی مربوط بهنوع سریال ثبت نامرا فشرده و بر روی گزینه"تایید و ادامه”کلیک نمایید.آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


در این بخش باید اطلاعات خواسته شده اعم ازنام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و ثابت و همچنین پست الکترونیکیرا در کادرهای مربوطه وارد کنید.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


اکنون اطلاعات درج شده شما نمایان می شود که در صورت تاییدباید تیک گزینه مربوط به عبارت موجود در پایین جدول را بزنیدتا گزینهادامه روند پرداخت، برای شما فعال شود.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


پس از این که به درگاه الکترونیکی بانک منتقل شدید، در قسمت های مشخص شدهاطلاعات کارت بانکیخود را درج نمایید.


آموزش مراحل ثبت نام کنکور 1402+ عکس


در نهایت اطلاعات ثبت شده به همراه شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده نمایان می‌شود.


با توجه به این که ممکن است در هنگام خرید کارت اعتباری کنکور سراسری با مشکلاتی مواجه شوید، سوال و پاسخ هایی جهت راهنمایی شما عزیزان در اختیارتان قرار گرفته است.


مواردی که در هنگام خرید کارت اعتباری کنکور سراسری 1402 ممکن است با آن مواجه شوید:


کدام یک از درگاه های بانکی جهت خرید کارت اعتباری کنکور سراسری معتبر هستند؟ تمامی درگاه های بانکی جهت خرید کارت اعتباری معتبر بوده لذا نیازی به یکی بودن نام کارت بانکی و درگاه پرداخت نیست.


کارت اعتباری خریداری شده را مشاهده نکرده ام؟ در صورتی که کارت اعتباری خود را مشاهده نکرده اید می توانید با استفاده از کد پیگیری خود به بخش مشاهده مشخصات کارت سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات صحیح کارت اعتباری خود را مشاهده نمایید. در صورت ناموفق بودن پرداخت وجه با پیامی چون نا موفق بودن روبه رو خواهید شد.


شماره پیگیری پرداخت را دریافت نکرده ام؟


در صورتی شما شماره پیگیری را دریافت نخواهید کرد که پرداختتان با موفقیت انجام نشده باشد.


وجه مورد نظر از حساب بانکی کم شده در صورتی که سایت ارور عدم موفقیت در روند ثبت نام را نشان می دهد؟ 


گاهی اوقات یه دلیل ترافیک بالای سایت با این پیام مواجه خواهید شد. در این صورت نگران نباشید زیرا پس از مدتی مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد.


در هنگام روند پرداخت اینترنت قطع شد؟


در این صورت بایستی با استفاده از شماره پیگیری خود به قسمت مشاهده مشخصات کارت مراجعه نموده و ثبت نام خود را پیگیری نمایید.


پس از این که پرداخت هزینه را با موفقیت انجام داده و فرآیند نام نویسی خود درکنکور سراسری 1402را تکمیل نمودید، لازم است در فرصتی که تاتاریخ برگزاری کنکور سراسری 1402در اختیار دارید، بامنابع کنکورآشنا شده وبهترین آن ها را برای کسب نتیجه مطلوب در این رقایت انتخاب و مطالعه کنید.پایان مطلبارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی